Sonu Gelmeyen Not Defterleri

Bangx

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
312
0
giphy.gif

Arka arkaya açılan pencereler oldukça can sıkıcıdır.
Fakat bunları doğru zamanda kullanarak güçlü bir silah haline getirebilir veya arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.

(Örneğin, kardeşiniz ya da misafir çocuğu bilgisayarla oynamak istediğinde oluşturacağımız dosyayı açarak onların pes etmesini sağlayabilirsiniz.)

--------------------------------------------------------------------------------

1. En önemli aracımız olan not defterini açıyoruz.

2. Aşağıdaki kodu yapıştırıyoruz. (Uzantılar bilgisayarınızda farklı olabilir, çalışmazsa kendinize göre ayarlayın.)
Kod:
@ECHO off
:top
START %SystemRoot%\system32\notepad.exe
GOTO top

3. oyun.vbs olarak kaydediyoruz. (İsmi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.)

--------------------------------------------------------------------------------

Saniyeler içerisinde hazır.
Çalıştırdığınız zaman arka arkaya not defteri açılacak ve en sonunda bilgisayarınız donup kapanacak. Zararı olacağını pek sanmıyorum ama yine de dikkatli olmak lazım.

Umarım işinize yarar...

Kod Spyboyblog'dan alınmıştır.

Bangx

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
312
0
çocuk bundanda anlamazki . : ) inat eder oynıycam diye yahu : ))

Hocam "bak gördün mü bozuldu bilgisayar" deyince genellikle vazgeçiyorlar. Tabi her çocukta işe yaramayabilir. Mesela benim yeğenlerim bilgisayar paramparça da olsa inat ederler. Henüz onlara çare bulamadım.

Onun dışında bu kodları kullanacak daha yaratıcı yerler mutlaka vardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.