Sony Vegas Pro Görsel Eğitim Seti Türkçe

TheCalamity

Katılımcı Üye
11 May 2013
468
0
x8nbE7-252x300.jpg

Sony Vegas Pro Görsel Eğitim Seti, 6 videodan oluşan görsel settir Sony Vegas en iyi video düzenleme programlarından biridir bu set ile kolaylıkla kullanımını öğrenebilirsiniz meraklılarına özel, sizde harika introlar hazırlayabilirsiniz.

KDXR8v.jpg

Boyut:50-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

İndirme Linki: Cloud.mail

Alıntıdır.

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Hocam video kaliteleri nasıl? Yani indirirsek yazıları okumada sıkıntı yaşar mıyız? bana 6 video için 50 mb çok küçük geldi de, bende bu eğitim setlerinden arıyorum, hatta varsa bildiğin, 720 p tercihimdir, bana adres gösterirsen sevinirim :D

TheCalamity

Katılımcı Üye
11 May 2013
468
0
Hocam video kaliteleri nasıl? Yani indirirsek yazıları okumada sıkıntı yaşar mıyız? bana 6 video için 50 mb çok küçük geldi de, bende bu eğitim setlerinden arıyorum, hatta varsa bildiğin, 720 p tercihimdir, bana adres gösterirsen sevinirim :D

Video kalitesi 360p :)

Eğer istersen Sony Vagas ve Cinema 4D ikisi bir arada 10 gb lık bir set var

Son düzenleme:

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Video kalitesi 360p :)

Eğer istersen Sony Vagas ve Cinema 4D ikisi bir arada 10 gb lık bir set var

Bana sadece sony vegas lazım kardeşim :D Aslında Cam studionun kendi makerini kullanıyorum ama orada böyle güzel efektler veremiyorum :D Vegas pro var ama çok karışık geldiğinden, e zamanda çok istiyor, zaman yok bakamıyorum. Ama olursa böyle güzel bir eğitim seti, onu kullanmayı yeğlerim.

TheCalamity

Katılımcı Üye
11 May 2013
468
0
Bana sadece sony vegas lazım kardeşim :D Aslında Cam studionun kendi makerini kullanıyorum ama orada böyle güzel efektler veremiyorum :D Vegas pro var ama çok karışık geldiğinden, e zamanda çok istiyor, zaman yok bakamıyorum. Ama olursa böyle güzel bir eğitim seti, onu kullanmayı yeğlerim.

Öyle güzel bir eğitim seti bulursam paylaşırım. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.