#Soramazsın Üst Düzey Yönetim

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,488
2,818
23
";-alert(1)-//
97b29nr.jpg

Soramazsın serisinin son konuğu forumun Üst Düzey Yönetimi sizlerden gelen soruları yanıtlayacak.
Merak ettiklerini sor ve cevaplanmasını bekle :)
Üst Düzey Yönetim Hakkında Ne Merak Ediyorsun?
Not: Saygısızlık ve hakaret içermediği sürece sorular silinmeyecektir (saygı çerçevesinde sorularınızı sorabilirsiniz).

Konu için gerekli izinler alınmıştır.

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
97b29nr.jpg

Soramazsın serisinin son konuğu forumun Üst Düzey Yönetimi sizlerden gelen soruları yanıtlayacak.
Not: Saygısızlık ve hakaret içermediği sürece sorular silinmeyecektir (saygı çerçevesinde sorularınızı sorabilirsiniz).

istediğiniz zaman kullanıcıların ipsine bakabiliyomusunuz

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211
Herhangi bir gruplaşma var mı ? Örnek : xxx Grubu Ve Lideri XXXX Kişisinin 10 kişilik ekibi var ve o ekibin içinde gruplaşmalar oluyor yor mu eğer oluyorsada neden lider buna göz yumuyor ?

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,687
3,589
23
Ankara
Diğer postuma özellikle ekleme yapmadım. Konunun takibindeyim ÜDY'ye yöneltilen sorulara ÜDY cevap verirse karmaşa çıkmaz. Karmaşa çıkartmaya çalışılan postlar silinecek olup, kavga vb. gibi durumlarda ceza yaptırımı uygulanacaktır. İyi forumlar dilerim

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
143
27
23
97b29nr.jpg

bilgileri nerden ögrendi ögrenmek isteyenlere bir tavsiyesi varmı

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,400
Banlanan kullancılara veya istediğiniz kullanıcıya girip dm kutusunu okuyor musunuz
Gerekli durumlar dışında bu söz konusu değil. Gerekli durumlarda bakılıyor.

istediğiniz zaman kullanıcıların ipsine bakabiliyomusunuz
Gerekli durumlarda ip adreslerine bakılıyor ancak isteğe bağlı durum söz konusu değil.

Herhangi bir gruplaşma var mı ? Örnek : xxx Grubu Ve Lideri XXXX Kişisinin 10 kişilik ekibi var ve o ekibin içinde gruplaşmalar oluyor yor mu eğer oluyorsada neden lider buna göz yumuyor ?
türkhackteam bünyesinde bu durum söz konusu değil ekipler arası rekabet elbette var ki, buna olumlu bakıyoruz bu hem yönetici performansını hem forumu olumlu yönde etkiliyor.

Ancak,

Ekiplerin içinde gruplaşma olamaz bunun aksi mümkün değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'RDX

Üye
3 Ocak 2023
173
138
bir de şöyle bir şey söylemek istiyorum illagal ülke veri tabanları kritik databaseler onlar bunlar acc lar falan açılınca neden yasak deniliyor ? neden foruma breach havası katılmıyor yasak kelimesi saçma bana kalırsa kullanıcı istediğini açar Yer Sağlayıcı konumunda değil mi tht ? açılan içeriklere siz değil bir şey olursa diye konu açan adamın düşünmesi gerekmekte olduğunu düşünüyorum.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,400
Benim sorduğum sorularla çok farklı cevaplar hocam.

Adam kayırmadan kastım görevlendirme/rütbe değil ayrımcılıktır. Bir yönetici "X" kişisini sevmişse eğer kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. En son benim ekip değiştirme olayımda benden fazla ekip değiştirenler normal halen girip çıkabiliyordu 3. kez ekip değiştirmek istediğim için muaf tutuldum. Yetkim alındığı an bazı yöneticiler saçma saçma şeyler yazıp üstünlük kurmaya çalıştı ve ben bunu bildirdiğimde bana "Ne garip adamsın" dendi.

Daha detaylı açıkladım bu neden böyle oluyor hocam?
Ekip değiştirme olayı yöneticileri liderler arasında onaylar ile gerçekleşir. Geçiş yapan arkadaşlar diğer ekibe uygunluk durumuna göre değerlendiriliyor. Yetki alınma durumunda haklısın bu tavırları tabiki doğru değil.

6 Haz 2019
51
4
İstihbarat Tim Alımları bilgili kişileri mi alıyor eğitmek için mi alıyor ?
ve Mülakatlar çağırılma sanal ortamda mı oluyor.

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
Neden THT?
Sizi bunca yıl buraya bağlayıp az-çok emek vermeye teşvik eden şey ne ?

(Birden fazla ÜDY yanıt verirse sevinirim :) )

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,400
Neden THT?
Sizi bunca yıl buraya bağlayıp az-çok emek vermeye teşvik eden şey ne ?

(Birden fazla ÜDY yanıt verirse sevinirim :) )
Sen böyle yazınca bir an geçmişe döndüm, gözüme geçmiş anılar geldi , gerçekten bir yeri sevip bağlanırsanız emin olun nasıl vakit geçtiğini bile anlamazsınız. Bura da öyle bir yer, Özellikle forum camiası için çabalamak, bildiklerini onlara aktarmak insana tat veriyor, İlgi alanların ona göre şekilleniyor. Emek dediğimiz olay foruma alıştıkça gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Forumda üst yetkililer yani adminastörler bizle iletişim kurmasa dahi bizim forumda ne yaptiğimizi kim olduğumuzu takip ediyorlar mi

7as

Uzman üye
15 May 2021
1,708
1,163
En el universo
Üst Düzey Yönetim İçinde Gizli Şeyler Dönüyor mu ? + Forumdaki gözlem hesabı GözlemTHT Hesabı kime ait ? + Timlere üyeler neye göre alınıyor ? + İstihbarat Tim insanların reel bilgilerini biliyor mu ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.