Soru:PC'yi bıraksammı/bırakmasammı

HackerMustu

Yeni üye
13 Mar 2016
49
0
İSTANBUL
Arkadaşlar soru başlıkta.Sizce pcyi bıraksammı bırakmasammı.
Niye diye sorarsanız her türlü oyunu oynadım.İnternette yapacak birşey kalmadı youtuberlik yaptım,para kazanma olaylarına girdim,site blog vb. yaptım,oyunları oynadım ve şuanda tht deyim işte.Ancak hackerlik hiç bilmiyorum yapamıyorumda ama adım Hacker işte boşverin o siteye uygun olsun diye böle yaptım.

Acaba ne yapsam artık.Eğer bırakma derseniz bırakmazsam başka ne yapabileceğimide yazın.
Bırak derseniz pc dışında başka ne yapabilir hayatta onu yazın.

Şimdiden sağolun gerçekten önemli.:woott:woott:woott

Anka Team1

Uzman üye
21 Şub 2016
1,556
0
İstanbul
kardeşim bence bilgisayarı bırakma çok büyük bir hata yapmış olursun. Programlama dillerini öğren yapacak bir şeyin yoksa

dadasera25

Yeni üye
11 Mar 2016
3
0
Bırakma

Usta ben derimki bırakma söyleyeceğim şunlar
Web Sitelerine yönel Yazılım peşine düş
Web site tasarımları adobe programlarını kullanmayı öğren

PhotoShop
dreamweaver
illustrator
afterefects
flash bluder
gibi programları öğrenmeye bak bunlarda web sitesine flash yapmayı logo banner yapmayı falan öğren sonrada visual studıo programını kurcala bundan bişeyler öğren web sitesi falan yapmaya çalış program falan yapmaya çalış kendini geliştir iyice bilgisayar dışında hayatta yapabileceğin başak bi aktivite yok şunuda söyleyeyimn eğer maddi sıkıntın yoksa Yazılım Uzmanlık (C# Programlara dili) kursu al öneririm.

HackerMustu

Yeni üye
13 Mar 2016
49
0
İSTANBUL
Git Çalış İşin Gücün Yokmu ? Hayatı boş bişeyin içinde geçireceğine gerçek hayata katkın olsun

Usta ben derimki bırakma söyleyeceğim şunlar
Web Sitelerine yönel Yazılım peşine düş
Web site tasarımları adobe programlarını kullanmayı öğren

PhotoShop
dreamweaver
illustrator
afterefects
flash bluder
gibi programları öğrenmeye bak bunlarda web sitesine flash yapmayı logo banner yapmayı falan öğren sonrada visual studıo programını kurcala bundan bişeyler öğren web sitesi falan yapmaya çalış program falan yapmaya çalış kendini geliştir iyice bilgisayar dışında hayatta yapabileceğin başak bi aktivite yok şunuda söyleyeyimn eğer maddi sıkıntın yoksa Yazılım Uzmanlık (C# Programlara dili) kursu al öneririm.

Valla bilemedim şimdi bende icraata geçmek gibi bir his var bu kadar pc başında durduk artık bırakmanın vakti geldi gibi bişey.Ama bu tamamen bırakcam demek diil.Ama icraat konusunda işlere fln başlicam özellikle spor gerekli .)

dadasera25

Yeni üye
11 Mar 2016
3
0
Valla bilemedim şimdi bende icraata geçmek gibi bir his var bu kadar pc başında durduk artık bırakmanın vakti geldi gibi bişey.Ama bu tamamen bırakcam demek diil.Ama icraat konusunda işlere fln başlicam özellikle spor gerekli .)

Eğer dışardaki hayatta yapabileceğin bişeyler varsa çalışıp para kazanıp birikim yapıcam falan dersen onlara yönel çünkü bu hayatta sadece birikim için yaşayacaksın.Para kazanıp kendini kurtarmaya sağlıkla ve helaliyle karnını doyurmaya bakıcaksın hangisinde daha kolay kendini kurtaracaksan ona yönel diyim o zaman :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.