Sorunum Ekran kartı ( İnternette araştırmama rağmen sonuç yok )

jambuer

Yeni üye
23 Eki 2011
17
0
Sorunum Ekran kartı ( Yeni ekran kartı öneriniz ? )

Öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .

Ama sorunum hakkında her şeyi denedikten sonra varabildiğim karar bozulmuş olduğudur . Yanmışta olabilir.

Yeni sorum ise önerebileceğiniz ekran kartı var mı ?

Ana kart modeli yanlış hatırlamıyorsam : Asus P5KPL-AM

Fiyataralığı 80-200 TL arası olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
ekran kartını çıkar sonra bilgisayarın ana kartına bağla
ondan sonra driverlarını yükle olmazsa bir tamirciye gö tür
birde farklı sürümünü driverini yükleme doğru driver yükle iyi bak yüklerken yanlış yaparsan çalışmaz

Son düzenleme:

anm18

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
683
0
Formatla. Bir müşterimizin bilgisayarıda böyle olmuştu aradı beni ama bir çözüm bulamadık. Format atınca düzelmişti ama sonra bilgisayarını değiştirdi.

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
Performans Kaybı Olmuyorsa Sorun olmaz.
Ekran Kartının Var Olup Olmadığını(devrede) Denemek İçin Bir Pencere Aç(Örnek : Bilgisayarım) O Açtığın pencereyi HIZLI ŞEKİLDE SAĞ SOL YUKARI AŞAĞI TAŞI ve donaklar oluyorsa pasif konumundadır.

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Arkadaşım 8500 ü bende kullandım ama serisinde bir sorun olduğunu düşünüyorum.8500 yıpranmaya başladığı anda çok kötü sonuçlar çıkıyor ortaya.Ekran kartını kullanırken bende sürekli işlemci ve anakart sürekli ısınıyordu.Ardından bir başkasına verdim ekran kartını on da da 2 defa anakartını yaktı.8500 de bir sorun olduğunu düşünüyorum.Geçen gün arkadaş Nvidia gt250 alacakmış 99 Tl fena da değildi...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.