Sosyal medya hesabı kimin üzerine ve telefon numarası öğrenme

anonim19

Yeni üye
10 Nis 2021
20
4
Arkadaşlar merhaba bir Facebook hesabının kimin üzerine kayıtlı olduğunu öğrenebilirmiyiz
Telefon numarasını yada

ege283

Yeni üye
3 Şub 2022
19
10
Cozum hakkinda bilgin varmi benim bildiğim kadarıyla instagram hesaplarinda hedef kisinin instagram kullanici adi yaziyor ardindan sifremi unuttum diyim varsa telefon numarasindan sms atılıyor yada mail olarak sifte dogrulaniyor mailde ilk harf ve son harf gozukuyor diger rakamlar yada harfler *** olarak gozukuyor *** larida harfe cevirmek icin samsung un bir tane internete baglanbilen telefonu var bir tek onda gozukuyor diye biliyorum

anonim19

Yeni üye
10 Nis 2021
20
4
Cozum hakkinda bilgin varmi benim bildiğim kadarıyla instagram hesaplarinda hedef kisinin instagram kullanici adi yaziyor ardindan sifremi unuttum diyim varsa telefon numarasindan sms atılıyor yada mail olarak sifte dogrulaniyor mailde ilk harf ve son harf gozukuyor diger rakamlar yada harfler *** olarak gozukuyor *** larida harfe cevirmek icin samsung un bir tane internete baglanbilen telefonu var bir tek onda gozukuyor diye biliyorum
Kankanı uygulama hakkında bilgin var mı
kanka uygulama hakkında bilgin var mı ismi vs

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.