Sosyal Medya Hesap Çalma (HİP V3.1) ~ By Slayer49

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
PDPCG8.jpg

MİNİ HİP TEST AŞAMASINDADIR. KISA SÜRE SONRA YAYINLANACAKTIR.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Keşke Sadece Resim Değilde Programın Daha Çok Nasıl Kullanabiliriz Nasıl İşimize Yarar Biraz Bilgi Verseydiniz.

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Bekliyoruz artık ciksinda deneyelim
Kısa süre içerisinde çıkacaktır. Beklediğinizden dolayı teşekkür ederiz :)

hocam sanırım bunda fake script gibi birşey veya fake mail atmamıza yaran birşey mi var

Fake mail programı ayriyeten Slayer49'un aklında zaten çalışmalara başlamıştı kendisi

Keşke Sadece Resim Değilde Programın Daha Çok Nasıl Kullanabiliriz Nasıl İşimize Yarar Biraz Bilgi Verseydiniz.

Bir çok kez konusu açıldı 4 konusu ve her konuda tekrar tekrar kullanımının anlatılması uzun sürer diye konuya yer verilmemiş. Son sürümün tanıtımı başka bir arkadaşımız çekmiş bulunmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=xIRSs7l7H48

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Elinize sağlık başarılı uygulama
Bende olması gerek bi özellik yazmak istiyorum
Hesapların düştüğü uygulama bizim telefonumuzda fake uygulama ise başka telefonda olacak şekilde çalışırsa mükemmel olur

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Elinize sağlık başarılı uygulama
Bende olması gerek bi özellik yazmak istiyorum
Hesapların düştüğü uygulama bizim telefonumuzda fake uygulama ise başka telefonda olacak şekilde çalışırsa mükemmel olur

Zaten o şekilde çalışmakta uygulama karşı tarafa atacaksınız ve karşı taraf girdiğinde hesapların düştüğü uygulamaya düşüyor :)

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Rootsuz Kullanımı Çok Hoşuma Gitti Gayet Güzel Kullanışlı Bi Program Elinize Emeğinize Sağlık Çok Teşekkürler.

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Zaten o şekilde çalışmakta uygulama karşı tarafa atacaksınız ve karşı taraf girdiğinde hesapların düştüğü uygulamaya düşüyor :)

video vs. çok izlemedim ancak konuya eklediğiniz linklerde şifrelerin düştüğü uygulama ve şifrelerin girileceği fake uygulamalar var herkes aynı linkden indiriyor ki dediğinize göre uygulama rat mantğı gibi karşı tarafa atıyosunuz düştüğünde size geliyor
Yine dediğinize göre şifrelerin düştüğü uygulama rat oluşturucuları gibi bi server vs. oluşturması gerekiyor ancak herkes aynı linkden aynı uygulamayı ve fake uygulamayı indiriyor o zaman şifrelerde karışıklık olması gerekir?

Yazarken benim bile aklım karıştı anlamışsınızdır umarım :D

kısaca bahsetiğim şekilde çalışıyosa şifrelerin düştüğü uygulama sadece bir kullanıcıya özel server gibi bişey oluşturuyor

Server vs.oalylarınına yrıntılarını bilmiyorum basitçe yazdım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.