Sosyal medya hesaplarından adres bulunabilir mi?

2 Eki 2023
64
4
agalar aptal değilim ip logger ile yapabilirsin demeyin her turlu ip bulmayı biliom zaten ipdende sadece yakın yerleri gosteriyo onlada

2 Eki 2023
64
4
Merhaba, sosyal medya üzerinden konum bulmak neredeyse imkânsız. Kendileri konum eklerse belki. Onun haricinde bulmanız çok zor.
ama gene yardımın için çok saol bilseydın eminim verirdin

Evet, bazı araçlar veya toollar ile tam konumu bulmamakla beraber sizin açınızdan güvenlik riskleri oluşturur. Bence hiç değmez bu tür risk için.
ben alışkınım ilk olarak zaten bu işe birilerinin bilgilerını heryerde yayarak baslamıstım

Darkmarsx

Katılımcı Üye
21 Haz 2023
253
3
92

ben alışkınım ilk olarak zaten bu işe birilerinin bilgilerını heryerde yayarak baslamıstım
Kişinin isim ve soyisim ini biliyorsan bulmak imkansız degil

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
14
877
anka.html
Konudan bağımsız olarak çok kasmışsın kendini lakin çokta tecrüben olmadığı anlaşılıyor :D

kanka bilmiyomusun creepy toolunu onla kolaylıkla bulunuyo ama virus totalde virus olarak algıladı
Bu tür toolların virüs totalde virüslü gözükmesi zaten normal :D ne beklersin ?

agalar aptal değilim ip logger ile yapabilirsin demeyin her turlu ip bulmayı biliom zaten ipdende sadece yakın yerleri gosteriyo onlada
aptal değilim deyip iplogger vs. yedirtmeden adamın ip adresini öğrenmeyi düşünüyorsun.
Neredesin hacker filmlerindeki başrol karekter filanmısın :D
Sorunun cevabına kısa ve öz olarak yanıt:
Karşıdaki kişiye iplogger vs. yedirtmeden toollar yardımıyla karşındaki kişinin verilerine ulaşamazsın.
Bunu ancak uygulama sahipleri yapabilir. Örneğin instagram'da yetkili olan birisi kullanıcıların verilerini görebilir.

2 Eki 2023
64
4
Konudan bağımsız olarak çok kasmışsın kendini lakin çokta tecrüben olmadığı anlaşılıyor :D

aptal değilim deyip iplogger vs. yedirtmeden adamın ip adresini öğrenmeyi düşünüyorsun.
Karşıdaki kişiye iplogger vs. yedirtmeden toollar yardımıyla karşındaki kişinin verilerine ulaşamazsın.
Bunu ancak uygulama sahipleri yapabilir. Örneğin instagram'da yetkili olan birisi kullanıcıların verilerini görebilir.
kanka kendimi kasmıyorum ip bulmayı biraz arastırırsan zaten her turlu ip bulmayı öğrenirsin :D

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,444
49
994
Merhabalar

benim önereceğim şey sadece salağa yatmak deyimini uygulamanızdır bırakın sizin hakkınızda sizin istediğiniz veya herkese açık bilgilerinizi edinsin ardından yavaş yavaş sizin bir şey bilmediğinizi sanarak yavaş yavaş duvarlarını indirecek ve rahat takılacaktır bundan sonra gerisi sadece sizin araştırma ve ağızdan laf alma yeteneğinize kalmıştır.

İyi Forumlar

2 Eki 2023
64
4

kanki bide o toolun eski surumu oldugu içinmiş .d

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
361
5
103
Misconfiguration
İşin içine panel katıp lamercilik oynamayın basarım urlnizi

Mümkün değil belirli bir samimiyet kurmadan sosyal mühendislik olmadan istediğin bilgileri elde etmen nerdeyse imkansız iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 Eki 2023
64
4
Sen tool kullanmayı hackerlikmi zanediyon
Yo kolayıma geldi kullanıyom

Mümkün değil belirli bir samimiyet kurmadan sosyal mühendislik olmadan istediğin bilgileri elde etmen nerdeyse imkansız iyi forumlar.
Mümkün değil belirli bir samimiyet kurmadan sosyal mühendislik olmadan istediğin bilgileri elde etmen nerdeyse imkansız iyi forumlar.ka
dostum gerçekten yıl olmus kaç halla panel diyolar

kanki wireshark ile bile bulursun en basiti ip bulma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.