Sosyal Medya Hesaplarını Hackleyin • Ceys

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,963
Orhun Nehri
Ellerine sağlık hocam, bunu yerinede setoolkit kullanılabilir :)

Ellerine Sağlık Shellphish'e benziyor :D ama onda 17 tane var bu daha iyi :) tekrardan ellerine sağlık

Elinize Sağlık Hocam

Ellerinize Sağlık Hocam :)

blackeye scriptleri gerçekten güzel program gayet iyi kullanıyorum.

Elinize Sağlık Hocam

elinize sağlık hocam

Elinize sağlık hocam

Ellerine sağlık patron :)

Ellerinize sağlık.

Bende bunu arıyodum.
peki mesela facebook u klonlicaz.
url de facebook mu yazıyor başka bişi mi.

ellerine sağlık ceys işe yarar.

Elinize sağlık hocam

Şuana kadar gördüğüm en mantıklı Sosyal Medya Hesap çalma numarası. Çok güzel hazırlamışsınız elinize sağlık. Edit: Hocam peki o sayfları etkin olma süresi ne kadar? Birde kurban diyelim bilgilerini girdi biz o sırada dışarıdayız bilgisayar kapalı kurbanın o bilgileri nereye geliyor?

Eline emeğine sağlık deniyorum

Elinize sağlık komutanım, bu aracı tanıcaktım lakin hızınıza yetişemedim :))

Eline, emeğine sağlık Ceys hocam :)

Emek vermissiniz ellerinize saglik hocam super oldu simdi

Bide tel no öğrensek tadından yenmez

Eline sağlık ceys güzel konu

Eline saglik yararli eyvallah

HOCAM emeğinize sağlık
Link vermedi bi bakabilir misiniz

http://i.hizliresim.com/9NNGyO.jpg

eline emeğine sağlık güzel çalışma

Hocam elinize sağlık ancak git clone https://github.com/thelinuxchoice/blackeye yazınca hata veriyor sebebi ise şu : bu prgoram güncellenmiş siteye girdiğinizde görebilirsiniz linkleri düzeltirseniz insanlar daha rahat çalışabilir . İyi forumlar

Sağ olun.

devrem eline sağlık yararlı bir konu

Hocam herzaman ki gibi mükemmel konu
Elinize sağlık

Sağ olun.

Sağ ol

Emeğinize sağlık hocam :):

sağol

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Komutanım size sorum olıcak bu işlemi termuxdan yapsak olur mu olsa root gerektiriyormu linux işletimli olduğu için oşabilir mi
Paylaşımınız benim çok hoşuma gitdi araştırma çok yapıyorum

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,454
8
38
Komutanım sadece bizim bilgisayardan yazınca mı çıkar yoksa twitterı seçtik amerikadan biri yazsada çıkar mı¿?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.