Sosyal Medya Timi Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Merhabalar, biliyorsunuz ki forumun Twitter, Facebook, Instagram, Youtube hesaplarını kontrol eden ve düzenli şekilde içerik oluşturan bir timiz.
Görevimiz doğrultusunda yaptığımız işler zaman ve düzen gerektiyor.
Bunun için sizleri içerik ve destek bakımından kurulmuş olan, Sosyal Medya Timi Kulübüne davet ediyorum.

NELER YAPACAĞIZ?

Öncelikle Sosyal Medya Timi Kulübü alanlarında uzmanlaşmış kullanıcıları, sosyal medya ile ilgili yeterli bilgiye sahip, araştırmacı özellikle de kendine özgü çalışmalarını bize sunabilecek ekip arkadaşları toplar.
Bir Sosyal Medya Timi Kulübü üyesi; uzmanlaştığı alanda timin içerik üretmesine katkı sağlar.

1328605576_27.png

SOSYAL MEDYA TİMİ KULÜBÜ ALIM ŞARTLARI

• Facebook, Twitter, Instagram, Youtube alanlarında yeterince bilgi sahibi olmak.
  • Yukarıda saydığım alanlardan en az bir tanesinde üst düzey bilgi sahibi olmak.
  • Aktifliğini koruyabilecek ve tim çalışanlarına katkı sağlayabilecek düzenli, hırslı özellikle titiz çalışabilmek.
  • Diğer takım arkadaşlarıyla arasında bağ kurabilecek ve çalışma düzenini onlarla uyumlu hale getirebilecek.
  • İstenilen ve verilen görevleri zamanında bana teslim edebilecek.

Başvuru Formunu doldurduktan sonra bana özel mesaj ile göndermelisiniz.
Buraya attığınız başvuru yorumlar silinecektir.
İletişim numarası içerdiği için de aynı zaman da yasaktır!

SIK SORULAN SORULAR ALANI

Kod:
Time girebilir miyim?
Hayır. Sosyal Medya Kulübü sizi direk olarak time alma olanaklarına sahip değildir. İleriye dönük çalışmalarınıza ve kulüp aktifliğinize bakarak kulüpten time atama yapmak doğru bir seçim olacağı için çalışmalarınızı hız kesmeden sürdürmelisiniz.

1328605576_27.png

Grup Lideri
Moyré

Grafik Ekibi (3)

Üretim Ekibi (5)
merabagorkk98

1328605576_27.png

// ALIMLAR AÇIK //

BAŞVURU YAPMAK İÇİN;

Bağış Konusu ÖM ile detaylandırılacaktır.

Kod:
1- *Adınız & Soyadınız =
2- *Skype Adresiniz=
3- Sosyal Medya Hesaplarınız = 
4- *Yaşınız =
5- Telefon Numarası (Whatsapp için) = 
6- Referansınız =
7- Bağış =
Yıldız ile işaretlenen yerler kesinlikle doğru doldurulmalı ve zorunlu olmakla yükümlüdür.

Son düzenleme:

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
Zamanında başvurmuştum 6-8 AY sonra bana başvurunu değerlendirmeye aldık fakat son olarak "Turkhackteam yazısını etkileyici bir şekilde yaz bize yolla" gibisine dönüş yapıldı. Yine aynı tarz mı olacak ?

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Zamanında başvurmuştum 6-8 AY sonra bana başvurunu değerlendirmeye aldık fakat son olarak "Turkhackteam yazısını etkileyici bir şekilde yaz bize yolla" gibisine dönüş yapıldı. Yine aynı tarz mı olacak ?

O vakitler dergi işi de youtube işi de bi bakıma tasarım da kulübün çalışma alanındaydı. Lakin şu an hepsi farklı farklı kulüplere ayrıldı. Smtk sistemi ise sosyal medyaya döndü. Yani sizden tekrardan etkileyici bir tasarım yolla gibisinden birşey istenmeyecek. Sosyal medyada bilgili iseniz başvurun derim :)

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Merhabalar,
3 Grafiker
4 İçerik Üreticisi alımımız güncellenmiştir.
Grafik ve içerik konusunda bize katkı sağlayacak arkadaşlar lütfen başvurularını öm olarak bana atsın.
İyi çalışmalar.

K K

Üye
3 Haz 2017
110
0
Deep Web
Aktifliği okul yüzünden koruyamam çok kritik zamanlar geçiriyorum pc yandı felan 😞 inş bende bigün yeniden başlayacağım
Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.