Çözüldü Sosyal medyadan numara bulmak (soru)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Selamlar..

Arkadaşlar vay delikanlı gönlümü dinleyerek yazıyorum :woott

neyse konuya geleyim. yardım edeceğinizi umarak yazıyorum.

2 aydır kendi çapımda istihbarat yapıyorum.

Konu kız daha fazla uzatmadan :)

sosyal medyadan telefon numarası nasıl bulabilirim instagram facebook vs.

varmıdır bir yöntem bir çözüm yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden hepinize :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Facebook'ta bazen işe yarar bir yöntem söyleyim ben 1yıl öncesinde yapıyordum şimdi oluyormu bilmiyorum.
Kişi arama bölümüne numara yaz olur hocam.

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Eğer belirledigin biri varsa biraz iltifat yağmuruna tut sonra kendiliğinden numarasını verir veya istersin nazik güzel.bi şekilde eğer sevgilisi yoksa verir zaten :D ha hangi kız olursa olsun yeterki kız olsun diyosanda bı önceki yorumda arkadaşım cevaplamis zaten herhangi bir numara salla Facebook arama kısmına veya Instagram arama kısmına numarayı yaz son rakamları değiştir sürekli mutlaka çıkar karşına böyle ben 30-40 kişinin numarasını bulmuştum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.