Sosyal Mühendislik İle Şifre Çalma

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Merhabalar dostlar. Hedefimizi nasıl kandırırız ? Ya da siz nasıl kandırırsınız ?
Oyun hesabı çalmak, sosyal medya hesabını çalmak, bilgisayarını izlemek vb. Sebep çok karşı tarafı hacklemeniz için. Peki ama nasıl? Okuyun..
Öncelikle çok düzgün konusmalisiniz. Baştan savma bir şekilde zor.
Güzel bir senaryo hazırlayın. Zayıf noktalarını belirleyin. Örneğin lol oynuyorsa lol hilesi gibi bir yola başvurun. Sahte kanıtlar kullanın. Yalandan bir program kodlayin yada resim bulun.
Daha sonra kurbanla iletişime geçin. Sakın acele etmeyin. Güven verin. O size , neler ile uğraşırsın gibi bir soru yönelttiği zaman iş bitmiş demektir.
Diyeceksiniz ki ;
Basit program kodlaması ile uğraşıyorum. Örneğin basit oyunlar, oyun hilesi, ekran kaydedici falan yaptım.
Emin olun soğuk kanlı bir şekilde yazarsanız üstünüze atlayacaktır eleman. Hile mi ? Evet bak bu da satış yaptığım sayfa. (Faceden fake sayfa açıp bunun takipçisini addmefast ile arttırabilirsiniz.)
Daha sonra sizden isteyecektir. Satıyorum vs dedikten sonra, demoyu bir yollayayim da bak bakalim dostluğumuz şerefine. " Diyebilirsiniz. Ve burdan sonrası keylogger, rat gibi programlar ile şifresini almak olacaktır.
1 kelimesi bile alıntı değildir. UnequaL SUNDU.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.