Sourceden UD Yapma

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Meraba Arkadaşlar,
Bu Konu Altında Videoda Size Sourceden UD Yapmayı
Gösterildi
:)

###############################
Dersin Adı: Sourceden UD Yapma
Dersin Türü: Video
İndirme Linki:İndir ( Link Yenılendı ) Uzmaniz
Açıklama: Video Klasörünü Açtıktan Sonra "Sourceden UD Yapma" Adındaki
.html dosyasını açın ve videoyu izleyin :)
###############################

Xorex APİ Kodu:

Kod:
[B][COLOR=white]Public Function Xorex(ByVal sStr As String, ByVal sKey As String) As String[/COLOR][/B]
[B][COLOR=white]Dim i As Long[/COLOR][/B]
[B][COLOR=white]   For i = 1 To Len(sStr)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=white]       Xorex = Xorex & Chr(Asc(Mid(sKey, IIf(i Mod Len(sKey) <> 0, i Mod Len(sKey), Len(sKey)), 1)) Xor Asc(Mid(sStr, i, 1)))[/COLOR][/B]
[B][COLOR=white]   Next i[/COLOR][/B]
[B][COLOR=white]End Function[/COLOR][/B]
...İyi Seyirler...

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
antiler yakalamyo mu kodu?

O komut sadece komut anlamıyormusun abım xoru sen kendın ıstedıgın yerı sıfreleyeceksın soyle anlatayım gene anlamayacaksın sen emınım dıyelım soyle bır kod var sourcede

sdata = gfrhty bu komut sımdı sen bunu manuel xorladıgın zaman yukardaı komutu gırmedıgınde ıslem yapmaz forum o komut ıslem yapabılmesı ıcın o komutu gıreceksın daha sonrada bu sdata = ghdajda xor ıle sfreleyeceksın umarım anlamısındır

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0

O komut sadece komut anlamıyormusun abım xoru sen kendın ıstedıgın yerı sıfreleyeceksın soyle anlatayım gene anlamayacaksın sen emınım dıyelım soyle bır kod var sourcede

sdata = gfrhty bu komut sımdı sen bunu manuel xorladıgın zaman yukardaı komutu gırmedıgınde ıslem yapmaz forum o komut ıslem yapabılmesı ıcın o komutu gıreceksın daha sonrada bu sdata = ghdajda xor ıle sfreleyeceksın umarım anlamısındır

x0r u biliyorum ne olduğunuda ben nette güncel x0r falan yazanları görünce dedim heralde kodu yakalıyo ondan güncelliyolar

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
x0r u biliyorum ne olduğunuda ben nette güncel x0r falan yazanları görünce dedim heralde kodu yakalıyo ondan güncelliyolar

yok abısı yok o kodla alakası yok tanı dıyuelım eset surdan yakalıyor sourcede sdata burdan xorlayacaksın dıyelım gene yakaladı demekkı vırus ımza verı tabanı daha onceden tanımlamıs yakalanmıs bu kod degıstıreceksın okey

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Uzmanim Ben Crypter Yapmaya Başlıcam Xorladığımız Kod'u Nereye Yazıyoruz Senin Verdiğin Kod Da Neresine Yazıcaz Kodumuzu Farklı Renk İle Gösterirmisin Kodun Yerini.
Kod:
[SIZE=3][COLOR=white][B][COLOR=white]Public Function Xorex(ByVal sStr As String, ByVal sKey As String) As String[/COLOR][/B] [B][COLOR=white]Dim i As Long[/COLOR][/B] [B][COLOR=white]   For i = 1 To Len(sStr)[/COLOR][/B] [B][COLOR=white]       Xorex = Xorex & Chr(Asc(Mid(sKey, IIf(i Mod Len(sKey) <> 0, i Mod Len(sKey), Len(sKey)), 1)) Xor Asc(Mid(sStr, i, 1)))[/COLOR][/B] [B][COLOR=white]   Next i[/COLOR][/B] [B][COLOR=white]End Function[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42

Sagol abım

Uzmanim Ben Crypter Yapmaya Başlıcam Xorladığımız Kod'u Nereye Yazıyoruz Senin Verdiğin Kod Da Neresine Yazıcaz Kodumuzu Farklı Renk İle Gösterirmisin Kodun Yerini.
Kod:
[SIZE=3]Public Function Xorex(ByVal sStr As String, ByVal sKey As String) As String Dim i As Long    For i = 1 To Len(sStr)         Xorex = Xorex & Chr(Asc(Mid(sKey, IIf(i Mod Len(sKey)  <> 0, i Mod Len(sKey), Len(sKey)), 1)) Xor Asc(Mid(sStr, i, 1)))    Next i End Function[/SIZE]

maın modun en altına

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.