Söz Bulamadım ...

GodModTr

Üye
5 Haz 2015
80
0
Antepte 9 aylık bebeğe tecavüz edicek zihniyet yok artık ya ülke nereye geldi, Allah'a havale ediyorum, küfür etmek istemiyorum

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Bu ne seni ilgilendirir nede başkasını ? Bunu yapanlar iğrenç kimselerdir, Allah korkusu olmayan kişilerdir seni ilgilendirmez kısaca. Şimdiye kadar kim sormuş "ŞEHİTLERİN" hakkını ? bunumu sorucaklar.

GodModTr

Üye
5 Haz 2015
80
0
Nasıl bizi ilgilendirmez pardon ? Toplumsal bir olay bu böyle cevap verilemez size yapılmış olarak düşünün !!!

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
çok tuhaf

Bu ne seni ilgilendirir nede başkasını ? Bunu yapanlar iğrenç kimselerdir, Allah korkusu olmayan kişilerdir seni ilgilendirmez kısaca. Şimdiye kadar kim sormuş "ŞEHİTLERİN" hakkını ? bunumu sorucaklar.

seninki nasıl bir mantık anlamadım

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Diyorum ki kardeşim ülkede eşitlik yok anlıyormusun ? 1 çocuğa tecavüz etmişler onun hakkını ararlarmı ? arasalar bile hakkını verirlermi ? en fazla adamı öldürürler okadar.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
orda hem fikiriz

Diyorum ki kardeşim ülkede eşitlik yok anlıyormusun ? 1 çocuğa tecavüz etmişler onun hakkını ararlarmı ? arasalar bile hakkını verirlermi ? en fazla adamı öldürürler okadar.

bu ülkede eskiden olduğu gibi idam şart tecavüzcüyü teröristi vatana ihanet edeni asacaksın içeri atıp beslemenin anlamı yok

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
bu ülkede eskiden olduğu gibi idam şart tecavüzcüyü teröristi vatana ihanet edeni asacaksın içeri atıp beslemenin anlamı yok

İdam gelirse halk %50 bence sokağa dökülücek neden çünkü apoyu asmalarını isticek millet gerçi haklılar idam gelirse ilk onu asmaları lazım.

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Böyle konular daha cok tartısma yaratmaktadır forum içerisinde. Buraya yazdıgında bir şey olmayacak zaten. En iyi ihtimal yorum yaparız. Onda da "Ne diyorsun sen" dersiniz.

Crss07

Yeni üye
5 Haz 2016
33
0
BURSA
THT forumunda hacker ile ilgili birşey paylaşmak yerine neden böyle şeyler paylaşıyorsunuz isteyen haberlerden de öğrenir zaten

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
Bence gelmemeli idam aksi taktirde cidden çok kötü olur mesela gazeteclierden yola çıkın benim fikrime aykırı düşüyor ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.