Sözü size bırakıyorum [2-nokta -kenaır - lost ] hocalarıma özel walpaper

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
GERÇEKTEN ARTIK SÖZÜ SİZE BIRAKIYORUM YORUMLARINIZI BEKLIYORUM CUNKU EKSIKLERIMI KAPATMAK ISTIYORUM HOCALARIMA ÖZEL 2 SAAT ÖZEL ÇALIŞMAMI SAYGIYLA SUNUYORUM

2 NOKTA

KENAIR

LOST

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) Alıyorum. Uyarsa Wallpaper yaparım :)

Brett

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
557
0
Ellerine kollarına sağlık çok güzel yapmissin.

Mümkünse 3.den bana da yapıp ozel den atarmisin.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Uydu gerçekten :) Güzelde durdu tekrar eline sağlık dostum :)
Diss To 2Nokta: Benim resim daha güzel :trl

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
Ellerine kollarına sağlık çok güzel yapmissin.

Mümkünse 3.den bana da yapıp ozel den atarmisin.

sagolasın kardeşim cok saol ama 3. sadece lost hocamıza özel tasarım ıstıyorsanız nıkınızle bırlıkte ö-m atmanız yeterlı ama yarıne kalır cunku 3 kısı daha var sırada

bro çok güzel yapmişsin eline sağlik

sagolasın kardesm :) :) dur baklım yarın senınkını nasıl yapcam aklımda daha bır fıkır yok ama guzelce yapamyı dusunuyırym :)

emeğine sağlık :)

sagolun hocam yarın sızın ıcınde biseyler dusnuyorum :) :)

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
Oh tüm generallere yap ne güzel be şu forma geldim geleli saysaydım adama 200den fazla resim yaptınız bana -- Hiç . :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.