spy-net 2.6 server 5 dk avira avg avast fud

20 Ocak 2013
198
0
selamun aleykum arkadaşlar sizlere yine basit ve uzun ömürlü fud yeteneği sunuyorum

şahsen ben cok güzel bağlantı alıyorum her rat için gecerlidir xtreme cybergate spynet darkcomet denendi diğerlerini siz deneye bilrisiniz.. ! video yu izliyerek adımları uygulayın

VİDEO İZLE

KULLANILAN ARAÇLARI İNDİR

Son düzenleme:

My GhosT

Yeni üye
25 Mar 2015
25
0
üye olmadan video izleyemiyor muyuz ! video gizli yapmışsın

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Güzel bir konuya değinmişsin fakat run tıme olarak o saydıgın antılerden bırını kurup gectıgını gostermemıssın.Aynı zamanda böyle konulara rar pass koymak yasaktır.Rarı free olarak paylaşıma sunana kadar konunuz kılıtlendı.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
UDY talebi ve konu sahıbının anlayış göstermesine muteakıp konu açılmıştır.

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0
kaç gün fud oluyor tahmini ?

Uzmanız onay varmı konuya ? Li0n Polymorphic Crypter truva atı dıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

REDJOHN

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
405
1
eyvallah ben denedim bağlantı geldi esedide geçse iyi olurdu :D

Serverı oluşturdugunda kullanıma başladığında ratına yurt dışı bağlantı gelirse antivirüs pc leri olucaktır muhtemelen o zaman serverının fud ozellıgı az olcatır muhtemelen source fudlarda iyi udlanmassa fazla uzun ömürlü olmuyor :)

kabala

Üye
12 May 2010
83
0
By KaBaLa
Serverı oluşturdugunda kullanıma başladığında ratına yurt dışı bağlantı gelirse antivirüs pc leri olucaktır muhtemelen o zaman serverının fud ozellıgı az olcatır muhtemelen source fudlarda iyi udlanmassa fazla uzun ömürlü olmuyor :)

Valla Sen Haklımıssın Kardesim Arkadaslar Zaman Geçti Baglantılar Koptu Gelmedi Reset Atinca Gitti
Bosuna Ugrasmayın Emeklere Yazik Olur :RpS_cool:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Arkadaşlar konu paylasımında baglantı server soz konusu degıldır.Paylaşımda olması gerekenler kendı vıruslerıdır.

Konu paylaşımı Temiz

kabala

Üye
12 May 2010
83
0
By KaBaLa
2gYZad.jpg

SAOLSUN : )))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.