Spy-net veya Turkojan port açamıyorum yardım :S

Grouchy

Yeni üye
25 Nis 2012
16
0
Arkadaşlar ben Spy-net ve turkojan kullanmaya çalışıyorm no-ip açtım server ayarlarını felan yaptım tek sorunum port açma.Vidoları düzgün bir şekilde yapsam da eksiksiz yapsam da port kapalı oluyor.3 aydır uğraşıyorum modemim Airties Wireless (vaylıs) ile bağlanıyorum modemime tek eksiğim port açma bana​
https://www.facebook.com/SerialUser
Facebook hesabımdan veya buradan yorum olarak ulaşınız teamweaver vericem çünkü videolarlan resimli anlatımlarlan bir türlü çözemedim yapabildiklerim bunlar.

pcr6r.png

pcr7c.png

pcrbx.png

MODEMİM BU
pcr85.png

Yorum olarak facebook adresimden veya mesaj olarak yardım ediniz lütfen.Teamlan bağlanıp yardım etmek isteyenler faceden ulaşsınlar. Teşekkürler şimdiden..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.