Çözüldü Sql Açığı Bulurken Site Çöktü Ne Yapmalıyım ?

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Arkadaşlar merhaba ben sitede sql açığı ararken site kafayı yedi ve çöktü sql açığını buldum ama tam o sırada site çöktü acaba bunun nedeni ne olabilir?

İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜRLER

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Cevap: Arkadaşlar ben sql açığı bulurken site çöktü

Merhaba değerli üye yukarıda dendiği üzere fazla tekrardan dolayı siteden ban yemiş olabilirsiniz VPN kullanarak tekrar girmeyi denediniz mi ?

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Cevap: Arkadaşlar ben sql açığı bulurken site çöktü

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkürler ben sitede ban yemişim sitede başka bir ip ile girdim ve girebildim hepinize teşşekkürler

HAK YİYEN HACK YER

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.