SQL Açığı Kullanımı ve Türleri Tüm Yöntemler /Manuel , Havij , SQLMAP/ AquieLL

sqlmap

Yeni üye
15 Eki 2015
1
0
arkadaşlar ben bu sqlmap ile bir site buldum onu cekiyordum bu sqlmap belgelerim output dosyasına kayıt ediyor çektiği sitenin mail-pas ını ben o olusturduğu session.sqlite dosyasını ne yaparsam yapayım açamadım birde program hata verdi bütün emeklerim boşa gitti bu sqlmapte hata verdiğinde durdur başlat yapma komutu varmı birde o session.sqlite dosyasını nasıl acıcam yani ben cektigim sitenin kaç bin üyesini cektigimi nasıl görücem o dosyayı açamazsam lütfen yardımcı olun ustalar

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Hocam bunları yaparken pc ip hangi yöntemle gizlenmelidir basit bir gizleme yetermi ince programlr veya program kullanımı gerekirmi yazı için teşekkürler yanıtlarsan iyi olur

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
SQL açıkı site bulduk hemen MD5 nerden çıktı nedir bu md5 sitenin neresinde bulunur hiçbirşey anlamadım

AdukeTTT

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
559
0
new york
yav +order+by+sayı- boyle yazıyorum sayı yerıne 999 yazdım yıne duzelmedı hala hatalı kalıyor site

abadan

Üye
22 Eki 2015
129
0
İstanbul
çok teşekkür ederim, işnternette anlatımı çok var ama hep bişeyler eksik anlatılmış. siz çok detaylı anlatmışsınız. Ben özellikle de şifre kırma konusunda sorun yaşıyorum. md5 ile kıramıyorum. Bunu özellikle de sabırsızlıkla bekliyorum.

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Dostum hiçbir şekilde olmuyor. Malesef denediklerim şunlar;

- sqlmap denedim fakat bir türlü uygun site bulamadım. Bulsamda sitede password bilgileri yoktu.
- Havij denemiştim bundan önce fakat sqlmap kadar etkili değil malesef.
- En çok uğraşıp öğrenmek istediğim "MANUAL SQL İNJECTİONU" denedim fakat burda da kolonlarda sıkıntı oldu.
Ne yaptıysam bir SQL İNJECTİONDA TAKILI KALDIM :(
Bir el atarsanız iyi olur :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.