sql Açıklı Site Buldum Hackerlıyım mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NikonTM

Üye
22 Kas 2015
61
0
HackerDünya.
Arkadaşlar sqll AÇıklı Bi Site Buldum Zenmate İndrdim IP Gizli Kalıyo Galiba.
Hackerlesem IP Bulunurmu Veya Hackerlesem Bi Sıkıntı Olurmu.
Yardım Lazımda.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
TÜRK sitesine saldırmak misyona aykırıdır zaten . O yüzden yabancı bir site olacağı için sıkıntı çıkmaz ancak panele girerken İP ' ni gizle . Veyahut internet sitelerindeki proxyle bile girebilirsin .

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Öncelikle konu yeri yanlış Yardım Merkezin'de açılmalıydı.Türk sitesi olmadığı takdirde hiçbir sorun teşkil etmez VPN kullanmaya da gerek yoktur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.