Sql açıklı site hackleyemiyorum

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
SQL Açıklı siteler genellikle ya güncellenmiyor bu yüzden bulsan bile yanlış diyor yada koruma oluyor İlla bulamıyosan wordlistinde sıkıntı vardır daha geniş bir wordlist ağı oluştur

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
heralde hack işlerini bu gidişle bırakcam

4tomx dostum bir zorluk gördün diye bu işi bırakıcak mısın aksine bu durumdan azimlenmen ve hırslanman lazım böyle saçma sapan düşüncelere girme bu düşünceler yerine o yaptığım işe odaklan mesela o siteye odaklan geceni gündüz yap ve o siteyi hackle ne olursa olsun o siteye odaklan hackle ve devam et hack işlerine

4tomx

Üye
30 May 2019
102
1
22
Yapamıyorum SQL'i mesala database'e girdim herşeyi yaptım admin paneline girerken sorun çıkıyo (cpanel) farklı bi siteye girdiğimde farklı bi hata alabiliyorum

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Eğer Paran Varsa AhmetBİrkan Namıdeğer PC Dünyası eğitim seti satıyor kampanyası var çok işine yarıycağını düşünüyorum işe sql tarafından bakma genel olarak bak ve CTF Eğitimleri var onlarda işine yarıycaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.