Sızma Testleri SQL Açıklı Sitedeki Admin Bilgileri İle Admin Bilgisi Eşleşmiyor

SiberAslan

Üye
24 May 2024
128
52
Ötüken.
Sql açıklı sitedeki admin bilgilerine ulaştım.. sonrasında admin panel giriş bilgisine ulaştım ve bilgileri eşleştirdim. Ancak site bilgilerin yanlış oldugunu söyledi.. Ekran görüntüleri aşağıda var bunun gibi 2-3 sitede daha bu sekilde sonuc almıstım..

SQLMap'teki görüntü:
q7b2vs6.jpg

Admin paneldeki görüntü:
370x31w.jpg

BU SORUN NASIL GİDERİLEBİLİR? ŞİMDİDEN AÇIKLAYANLARA TEŞEKKÜR EDERİM.

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
Sql açıklı sitedeki admin bilgilerine ulaştım.. sonrasında admin panel giriş bilgisine ulaştım ve bilgileri eşleştirdim. Ancak site bilgilerin yanlış oldugunu söyledi.. Ekran görüntüleri aşağıda var bunun gibi 2-3 sitede daha bu sekilde sonuc almıstım..

SQLMap'teki görüntü:

q7b2vs6.jpg

Admin paneldeki görüntü:
370x31w.jpg

O password kısmı şifrelidir.

Yani mesela 123 ise e83hd8 falan GİBİ kayıt olmuştur. Onu kırman lazım

SiberAslan

Üye
24 May 2024
128
52
Ötüken.

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak

SQLMap'teki görüntü:

q7b2vs6.jpg

Admin paneldeki görüntü:
370x31w.jpg

pass: embryohotel1234*

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
Hocam site üzerindenmi yaptınız yoksa program üzerindenmi?
@CommandBEY hocamın verdiği siteden yaptım;

O hash'i kırman lazım, bu site yardımcı olur

lyxG

Anka Team Junior
15 Ocak 2019
303
71
md5 gibi görünüyor, baştan hashi bul sonra crackstation gibi online bölümlerden kırmayı dene olmazsa fcarck veya john ile wordlistlerle deneyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.