sql 'i nasıl kendi sitemize göre uyarlarız neleri değiştiricez

xlBatuu

Yeni üye
11 Tem 2022
6
0
arkadaşlar sql dosyasını kendı bilgilerime göre değiştirmek istiyorum scripti filezilladan aktardıgımda sc teması felan gelmiyor siteye yani dosyalar yükleniyor ama script yok sql i atıyorum birşey olmuyor

xlBatuu

Yeni üye
11 Tem 2022
6
0
Nasıl bir düzenlemeden bahsediyorsun anlamadım ama Adminer programını kullanabilirsin, developerlar için ilk seçenek o olur genelde.
reis hani sql dosyayı oluyor ya scriptlerin içinde mysql üzerinden atıyorsun işte o dosyanın içindeki bilgileri kendi hostuma göre nası ayarlayab
ilirim neleri nelerle değişmem lazım sitemde çalışması için

Nostral

Üye
22 Ağu 2021
201
49
reis hani sql dosyayı oluyor ya scriptlerin içinde mysql üzerinden atıyorsun işte o dosyanın içindeki bilgileri kendi hostuma göre nası ayarlayab
ilirim neleri nelerle değişmem lazım sitemde çalışması için
onun icerigini degistirmiyorsun onda sadece tablo bilgileri var onemli olan database baglantisini saglayan dosyada duzenleme yapmak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.