SQL İnjection Geniş Anlatım

mkx

Yeni üye
14 Nis 2014
4
0
yeni başlayan biri olarak yazı ve görsellerle aklımda birşey ler oluştu ama video ile anlatılsa hele birde örnekler adı geçen programlarında kullanılarak gösterilse idi cok daha enfes olurdu.Yinede başarılı teşekkürler.

Aware1436

Yeni üye
4 Tem 2014
17
0
G.antep
arkadaşalr, bi sorum var şimdi hepsi güzel iyi yapıyorum da iki sorum olacak,
1 hata çeşidinin sadece 1 yada 2 şekilde mi olması gerek yoksa her türlü hata veren site (sql açığı var mı diye ararken) olur mu
örneğin benim aradıklarımdan bazıları 404 hatası verdi, bazıları sitede böyle bir şey yoktur heri dönün vs yazdı, bazısı sayfa yoktur, bazısı bulunamadı yani not found yazdı vs,
bu hataların görüldüğü sitelerde de açık var mıdr yoksa desert ın gösterdiği hataların bulunması mı şarttır sadece,

bir de iyi bilen arkadaşlara soruyorum, şimdi ben manuel olarak kolonları aramayı öğrenmek istiyorum önce daha doğrusu o yolla yapmak, ama gösterilen şekilde aynen uyguladım fakat sonuç alamadım,
lütfen arkadaşlar veriyorum siteyi patlatmayın sadece neden olmuyo bir bakın anlamadım ben mind design

kolonu kaç yazarsam yazayım 404 veriyo

şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.