sql scanner Hk.

egelimelih

Yeni üye
6 Eki 2013
47
0
Herkeze iyi akşamlar sql scanner hata veriyor diye pcyi arka arkaya 2-3 reset attım ve en sonunda geldiğinde ekranda çoğu dosyam yok olmuş silinmiş mi ne olmuş anlamadım bütün hack programlarım hepsi onun içindeydi nasıl geri getirebilirim.Benim pc nin görüntü kalitesi olsun nete giriş olsun değişti

Moderatör tarafında düzenlendi:

samet6767

Yeni üye
2 Eyl 2009
36
0
Sisteminde geri yükleme noktası olusturmadıysan bu işlemi yapamazsın.Anlasılan bilgisayarına virüs girmiş.Saglam antivirüs programıyla pcni tarat ve c ve d diskine chkdsk işlemini uygula.Benim sana önerim format at.

Combofix virüs temizlemek için çok saglam programdır tavsiye ederim.

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Sisteminde geri yükleme noktası olusturmadıysan bu işlemi yapamazsın.Anlasılan bilgisayarına virüs girmiş.Saglam antivirüs programıyla pcni tarat ve c ve d diskine chkdsk işlemini uygula.Benim sana önerim format at.

Combofix virüs temizlemek için çok saglam programdır tavsiye ederim.

Evet, Combofix indirsin fakat Sistem Geri Yükleme için illa ki yükleme noktası oluşturmak gerekmiyor. Windows son yapılan update'de oluşturuyor noktayı. Benim de internetimde sorun çıkmıştı(büyük ihtimalle update bozmuştu) ama updateden önceye alıp kurtardım pcyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.