SQL server 2019 kurulum hatası?

DARKF0REST

Üye
15 Eki 2019
135
0
Arkadaşlar SQL server 2019'u kurmak istiyordum fakar şöyle bir hata alıyorum.
zBJuX.png

Arkadaşlar python learning machine filan indirilmiyor hiçbirisi.Hepsinde hata alıyorum. Şimdiden teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kiss4u

Üye
9 Şub 2019
240
10
Cevap: SQL Server Hatası!

Merhaba, acaba daha önce de kurmayı denediniz mi? Çünkü sorun hakkında biraz araştırma yaptığımda birisi da aynı sorunu aldığını yazmış ama daha sonra daha önceki kalıntıları sildiğinde sorunsuz yüklendiğini söylemiş. Eğer böylelikle çözülmezse araştırmaya devam edeceğim.

DARKF0REST

Üye
15 Eki 2019
135
0

Merhaba, acaba daha önce de kurmayı denediniz mi? Çünkü sorun hakkında biraz araştırma yaptığımda birisi da aynı sorunu aldığını yazmış ama daha sonra daha önceki kalıntıları sildiğinde sorunsuz yüklendiğini söylemiş. Eğer böylelikle çözülmezse araştırmaya devam edeceğim.

Evet, Daha önceden SQL Server 2014 Express yüklüydü onu sildim. Dosya kalıntılarını temizledim sanıyordum ama 1 tanesi kalmış. Teşekkür ederim ama şimdide dosya yolu bulunamadı diye hata alıyorum.
z8kwJ.png

kiss4u

Üye
9 Şub 2019
240
10

Şu ana kadar elle tutulur bir şey bulamadım ama izin hakkında olduğunu söyleyenler var. Eğer yönetici olarak çalıştırmıyorsanız yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilir misiniz?

DARKF0REST

Üye
15 Eki 2019
135
0

Şu ana kadar elle tutulur bir şey bulamadım ama izin hakkında olduğunu söyleyenler var. Eğer yönetici olarak çalıştırmıyorsanız yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilir misiniz?

Yönetici olarak çalıştırıyorum. 2019'daki hatayı çözemediğim için 2014'e döndüm ama şimdide
zVJvM.png

hatası alıyorum. :) İyi yanı artık tek bir hata alıyorum. Yardımız için gerçekten çok teşekkür ederim. Bu kadar uğraştınız. Bu aldığım 2014'teki hata.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.