SQLmap Tablolar Ve Kolonları Tek Seferde Nasıl Çekilir?

THe.wolf.eTH

Yeni üye
18 Haz 2021
19
0
23
madagaskar
merhaba iyi akşamlar size soacağım soru şu bu sitenin tablolarını ve kolonlarını tek seferde çekmenin bi yolu varmı çünkü teker teker yapınca çok uzun sürüyor ve bu admin şifresinin saklı olduğu kolonun adı ne oluyor çünkü ben 3 4 tane sitede açık buldum ama hiçbirinde admin diye bi kolon yoktu

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
133
Onun Gözleri..
Merhaba tek admin olmuyor bazen user yazabiliyor veyahut herhangi bir kullanıcı adı yazabiliyor yerine ayrıca --batch komutunu kullanırsanız sizin uğraşmanıza bile gerek kalmaz o kendi kendine yapar sizde arkada istediğinizi yapabilirsiniz eğer herhangi sorunuz olursa yazabilirsiniz saygılarımla

21 Nis 2020
87
5
Russia
aynı sorunu bende yaşadım örneğin email pass çekicem 1000 tane 15 tanesi için 10 dk beklyiroum youtubede bazı videolar var adamlara tablo şeklinde geliyorken bizde yazı şeklinde geliyor çözümü varmı rez+

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.