SSD silindi ne yapmalıyım?

VegetaSama

Üye
15 Eyl 2018
124
1
SSD eski bir SSD idi bende içindeki Windows 7 yi kaldırmak için CMD ile sildim ancak disk tamamen silindi heralde şuanda hiçbir türlü diski göremiyorum nerden bakarsam bakayım disk yok acaba bunu kurtarmanın bir yolu varmı?

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Merhabalar,

SSD silinmez görülmüyordur :))

Bu Bilgisayar > Sağ tık > Yönet > Depolama > Disk Yönetici (Yerel)

Burada diskiniz görünür. İnceleme ile biçimlendirilmemiş büyük bir bölüm görüyorsanız diskinizdir. Onu biçimlendirin ve D etiketi veya E etiketi atayın.

ZOBQK7.png

VegetaSama

Üye
15 Eyl 2018
124
1
Merhaba,

Bunu bir deneyin

Kontrol ettim gözükmüyor ancak SSD de bir problem yoktu sorunsuz çalışıyordu CMD den silerken partition vs de sildim daha sonra işleme devam edicekken diski görmedi şuandada gözükmüyor

Merhabalar,

SSD silinmez görülmüyordur :))

Bu Bilgisayar > Sağ tık > Yönet > Depolama > Disk Yönetici (Yerel)

Burada diskiniz görünür. İnceleme ile biçimlendirilmemiş büyük bir bölüm görüyorsanız diskinizdir. Onu biçimlendirin ve D etiketi veya E etiketi atayın.

ZOBQK7.png

Teşekkürler biostan yerlerini değiştikten sonra kontrol ettim ve yöneticide tekrar gözüktü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.