Çözüldü SSL Sertifikam Var Ama Kirmizi Wrong Cikiyor

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Hepinize Merhaba Dostlar
Kendi Sitemde Ssl Sertifkam Var
Ama Baska Birisi Girdigi Zaman
Kirmizi Wrong Olarak Site Guvenli Degil Diyor
Bi Cozumu Varmidir
TESSEKURLER

Son düzenleme:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
Bazi sunucu hatalarindan da olur ama sonradan düzelir. Sitenin basina https koyarak giriniz daha sonradan orijinal sitenizde de gorursunuz guvenli baglantisini.

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Yalnız kırmızı "güvenli değil" adlı hata düzelmiyor. Tam olarak neyi kastettiğini de ekle dostum ss ekler misin emin olayım ne anlatmak istediğine

Hocam Instagram Hesap Dusurmek Icin Bi Site Kurdum
Ve Beget.comdan Ssl Sertifikami Aldim Daha Sonra
Arkadasima Da Ogretmek Istedim Fakat O Kendi Telefonundan Benim siteme Girddigi Zaman Kirmizi Bi Backgrounda Yazilmis Bu Site Kandirici Olabilir Guvenli Degil Seklinde Bi Uyari Aldim

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Hocam Instagram Hesap Dusurmek Icin Bi Site Kurdum
Ve Beget.comdan Ssl Sertifikami Aldim Daha Sonra
Arkadasima Da Ogretmek Istedim Fakat O Kendi Telefonundan Benim siteme Girddigi Zaman Kirmizi Bi Backgrounda Yazilmis Bu Site Kandirici Olabilir Guvenli Degil Seklinde Bi Uyari Aldim

Tahmin ettiğim gibi dostum siten scriptten dolayı şifre çekmeye dayalı phishing olduğu için bu uyarıyı alıyor sebep ssl değil. Düzeleceğini de hiç sanmıyorum yenisini açınız ve daha iyi bir script kullanın nedeni büyük ihtimalle scriptten kaynaklı.

Son düzenleme:

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Tahmin ettiğim gibi dostum siten scriptten dolayı şifre çekmeye dayalı phishing olduğu için bu uyarıyı alıyor sebep ssl değil lütfen yanlış bilgi vermeyiniz. Düzeleceğini de hiç sanmıyorum yenisini açınız ve daha iyi bir script kullanın nedeni büyük ihtimalle scriptten kaynaklı.

Anladim Cok tessekur Ederim Yardiminiz Için
Ayni Scripti Kullanmaya Devam Edersem Her Sitedemi Boyle Hata Almaya devam Edicem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.