Stajyer Asistan Kulübü (Yeni - Alımlar AÇIK)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RAXT

Yeni üye
16 Eki 2020
5
0
Cevap: Stajyer Asistan Kulübü (Yeni - Alımlar Açık)

Başarılar dilerim

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany

Katılımcılar ihbar, yardım merkezi, konu görevleri yaparak puan toplamaya çalışacak.
Her hafta toplanan puanları hesaplayacağız. Kulüp üyeleri içerisinden, ay sonunda en çok puanı toplayanları da "istihbarat açısından sorun yok ise" Stajyer (Mod asistanı) rütbesine terfi ettireceğiz.
hocam istihbarat açısından sorun yok ise diye bir cümle kurmuşsunuz hocam orayı biraz açar mısınız tam anlamadım da

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

hocam istihbarat açısından sorun yok ise diye bir cümle kurmuşsunuz hocam orayı biraz açar mısınız tam anlamadım da

İstihbarat Timi sizleri araştırıyor eğer forum aleyhine durumunuzu tespit ederlerse onaylamıyorlar.

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany

İstihbarat Timi sizleri araştırıyor eğer forum aleyhine durumunuzu tespit ederlerse onaylamıyorlar.
hocam aslında bi ara istihbarat ile alakalı olay yaşamıştım ama o kişilerin THT"nin istihbaratı mı yoksa troll kişiler miydi emin değilim ama bize o olayı yaşadığımızda bize THT istihbaratıyız demişlerdi ama gerçekten buranın istihbaratı mı yoksa başka kişiler mi bilmiyorum hemde hocam konuyu yanlış anlamışlardı ya neyse bu konuyu açmak istemiyorum neyse hocam böyle birşey yaşamıştım benim için o madde sıkıntılı olabilir mi?

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

hocam aslında bi ara istihbarat ile alakalı olay yaşamıştım ama o kişilerin THT"nin istihbaratı mı yoksa troll kişiler miydi emin değilim ama bize o olayı yaşadığımızda bize THT istihbaratıyız demişlerdi ama gerçekten buranın istihbaratı mı yoksa başka kişiler mi bilmiyorum hemde hocam konuyu yanlış anlamışlardı ya neyse bu konuyu açmak istemiyorum neyse hocam böyle birşey yaşamıştım benim için o madde sıkıntılı olabilir mi?

Bunu alındıktan sonra öğrenebilirsin. Başvurunu at inceleyelim.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

Herkesin alınmaması yönündeyim adama en ufak eleştiri yapıyorum hemen siliniyor eski düzen geri gelmez de örnek veriyorum ;

Sayın Değerli .. xxxx olabilir bilgisiyarı çöpe atınız.

https://www.youtube.com/watch?v=s9uC0cTK06o

Modlarla bir sorunum yokta eski düzende herkes öğrenmek için okuyordu hatta uyguluyordu sonra 2018 yılları gibi insta işi geldi kayış koptu insanlar çözüm üretmek için yazıyordu şimdi.. gülmek için mesaj okuyorsun 1 Haftada en az 70 ihbar kolay gelsin :D (bu'da silinirse üzülürüm)

Biz yapılan her ihbara doğrudur gözüyle bakmıyoruz. Sanırım 70 ihbarın çok olduğunu söylüyorsun ancak 2015 yılından beri buralardayım 70 ihbarı üye bile yapıyordu.
Ayrıca hem gülmek için mesaj okumaya başladım diyorsun hem mesajlar siliniyor diyorsun. Yardım merkezinde yardım amacı içermeyen mesaj görmek istemiyoruz forumumuzda Off-Topic ve Eğlence-Geyik bölümleri mevcut.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat

reis nası katılabilirim
Merhaba BoZkuRTturkish
Nasıl katılacağınız ilk sayfada yazmaktadır.
Başvuruları bu forma (https://forms.gle/HzdrVMjxuW3ocWg19) doldurup tarafımıza yollayabilirsiniz.

Başvurudan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmaz.
Eğer kulübe alındıysanız Telegram'dan kulüp yöneticileri ekleme isteği gönderecektir.
Lütfen niye alınmadım, adam ayırıyorsunuz, torpil var gibi şeyler söylemeyin.
Alınmadıysanız uyuşmayan şart vardır başvuruda.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.