Stajyer Asistan Kulübü ⭐️⭐️⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Selamlar hocam, Stajyer kulübüne girince her hafta düzenli konu açmak zorunlu mu ? Boş vakitlerimizde açabiliyor muyuz ?

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Tamamıyle size bağlı konu açın diye zorlama yok.Puan sistemi ortada olduğundan dolayı ,bu kulübe alınan arkadaşlar düzenli konu açma bilincine sahip olan arkadaş ise hiç konu açmayan arkadaşa göre çabuk ayrıt ediliyor zaten.

Bilgisayara çok sık giremiyorum bu aralar, o yüzden sormuştum, kulübe alınırsam bilgisayara girdiğimde konu açmaya çalışırım :)

Loscolinos

Üye
14 Eyl 2011
125
0
Yaş sınırı olması kötü olmuş,içimizde gerçekten yaşı küçük ama biligili iş yapacak çocuklar vardır,şahsen ben katılmayı düşünüyorum önümüzdeki günlerde.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Çok şaşırdım yeni gördüm bu uygulamayı, bence gayet güzel olmuş en azından kişinin azmine bakılıp timlere alınır ellerinize sağlık, mantıklı bir kulüp.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,175
534
THT's database
Alımlar:Açık
Moderatör Ekibine girmek isteyen arkadaşlar için faydalı bir kulüp.Herkese şimdiden başarılar diliyorum.

Son düzenleme:

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
935
0
DuckDNS
Skypeden geri dönüş yapmamı istedi Tégin` hocamız, geri dönüş yaptım ama, bana da geri dönülmedi bu sefer :/

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Skypeden geri dönüş yapmamı istedi Tégin` hocamız, geri dönüş yaptım ama, bana da geri dönülmedi bu sefer :/

Kendisi gerekli açıklamayı zm'sinden yaptı.
Özelden mesaj yağdıran sevgili arkadaşlarım Takdir edersiniz ki benim reel hayatımda ve forumda ki tek işim stajyer kulübü değil. Bu nedenle istek attıktan hemen 5 dakika sonra dönemiyorum. Ek olarak seyahatteyim. 2 gün sonra bitiyor. Kabul edilenler bugün gün içinde grupta toplanacaklar. Anlayışınıza teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.