Star Tv + Tv8 + Show Tv + Kanal D Video İndirici - Video Detector ÇIKTI SEN DE İNDİR!

Programı beğendiniz mi?

• Evet işime yaradı!

Oy: 43 49.4%
  • Ehh işte!

Oy: 18 20.7%
  • Geliştirilmeli!

Oy: 16 18.4%
  • Kötü!

Oy: 10 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    87

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Herkese merhabalar arkadaşlar programı güncelliyorum yakında sizlerle olacak. Bu arada Star Tv vide Tv8 video indirmelerinde sorun olduğunun farkındayım ayrıca kanal d ve show tv de bir bölüm indirirken indirmenin yarıda kalmasınıda çözdüm.
NOT: Arkadaşlar indirme yöntemlerini forma aktarmak gerçekten çok zor ve yorucu.O yüzden geç çıkabilir bu arada program tht ye özel olmayacak bu konuda da detaylı bir yazı yazarım.
Programın total indirme sayısı 64bit=160 32 bit=41 toplamda 201 indirme olmuştur. herkese teşekkürler
Ekran görüntüleri:
B0lmYV.png

QlbEbG.png

lyn2aB.png

star tv den video indirme fix yemişti evet ama yeni bir yol buldum şu an onu yeni güncellemeye aktarıyorum. aktarmayı başarırsam bundan sonra tek bir program SORUNSUZ her videoyu indirebileceksiniz kanald indirme yarıda kalması hatasını çözdüm. yeni bilgiler yakında

djsoner8

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
747
0
Herkese merhabalar arkadaşlar programı güncelliyorum yakında sizlerle olacak. Bu arada Star Tv vide Tv8 video indirmelerinde sorun olduğunun farkındayım ayrıca kanal d ve show tv de bir bölüm indirirken indirmenin yarıda kalmasınıda çözdüm.
NOT: Arkadaşlar indirme yöntemlerini forma aktarmak gerçekten çok zor ve yorucu.O yüzden geç çıkabilir bu arada program tht ye özel olmayacak bu konuda da detaylı bir yazı yazarım.
Programın total indirme sayısı 64bit=160 32 bit=41 toplamda 201 indirme olmuştur. herkese teşekkürler
Ekran görüntüleri:
B0lmYV.png

QlbEbG.png

lyn2aB.png

star tv den video indirme fix yemişti evet ama yeni bir yol buldum şu an onu yeni güncellemeye aktarıyorum. aktarmayı başarırsam bundan sonra tek bir program SORUNSUZ her videoyu indirebileceksiniz kanald indirme yarıda kalması hatasını çözdüm. yeni bilgiler yakında
Noldu kardeş programı yaptınmı

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Keyler 2 kişiye daha yollandı.
Program an itibariyle dosya.tc adresinden 32 bit ve 64 bit toplamda 216 indirmeye ulaşmış. indirip kullanan arkadaşlara sonsuz teşekkürler. star tv ve tv8 videolarında indirmede yaşanan problemlerin farkındayım program yaklaşık 2 ayın sonunda bazı konularda fix yedi. ancak yeni program yolda ve çok daha sağlam gelecek sadece bekleyin. dolu dolu geliyor. :. isteyen arkadaşlara test etmeleri için star tv ve kanaldnin olduğu yeni sürümün bir bölümünü kullanmaları için veriyorum. yeni sürümün star tv ve kanaldli bölümünü isteyenler mesaj atabilirler. hepinize tekrardan teşekkürler. yeni bir güncellemede görüşmek üzere...

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Key yollandı.
Video Detector star tv ve tv8 indirmelerinde son zamanlarda sorun yaşıyor arkadaşlar. o yüzden her indirmeyi yapamayabilirsiniz. yakın zamanda sadece star tv için video indirme programı yapıcam (1-2 güne).
bu arada keyler artık konunun içersinde oradan alabilirsiniz artık.

kaptansharp

Yeni üye
30 Eki 2015
2
0
hocam ellerine sağlık çok işime yaradı taa ki 27 bölümlük dizinin 18.bölümünü indirene kadar. internetimde herhangi bir sıkıntı yok ama bugün indirme yapamadım. sanırım Kanal D 'den engel yemişiz. 'sayfa bulunamadı' hatası alıyorum. tekrar indirme linki tarattım nafile. Bu konu hakkında bir bilgin var mı acaba? Teşekkür ederim.

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Arkadaşlar konu hortlamışken yenilikleri söylüyorum program kullanıcı girişleri kendi pc niz üzerinden olacaktır. tek seferde kayıt olup gmailinize gelen aktivasyon kodunuzu yazıp işlemi tamalıyorsunuz ardından giriş yapıyorsunuz bu aşamaları tek seferde yaptığınızda bu ekranlar bir daha sizin karşınıza çıkmayacak. Bugün tamamen bunun için uğraştım beni yoran ise şifremele sistemi ve güprogramın güvenliği oldu. sonunda ulaştığım nokta ise:

Örnek Kullanıcı adı: kaymakasm
Şifrelenip Programın Secure kısmına kaydedilmiş şekli: 3ccf8ed02d0c93eba18608c3cd6e445062ea1c30

Daha detaylı bilgiler çok yakında gelecektir.
İsteyenler için şimdilik sadece STARTV ve KANALD yi kullanabilecekleri küçük bir betası burada:
Zippyshare.com
İsteyenler kullanabilirler yada yeni sürümü bekleyebilirler

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
O anlık bir sıkıntı olduğu belliydi zaten :) . Programla ilgi sorunu çıkan arkadaşlar yeni versiyonu beklesin lütfen. Yeni versiyonun betası şeklinde bir test programı yukarıdaki yorumumda yer alıyor.İlginiz için teşekkürler

7706

Yeni üye
31 Ara 2015
1
0
indirdim ama çalıştırmak için framework 4.0 indirin diyor. o programı da indirirken hata verip çalışmıyor sonuç olarak olumsuz yani, kısır döngüye girdi bu framework mü ne ise bunu ben ne indirsem benden istedi çalışmıyor arkadaş bu framework müdür nedir. Bu programa bağımlımıyız?

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Şimdi teker teker cevaplayayım sorularınızı.
Framework hatası için sanırım yapabileceğim bir şey yok programın altyapısını .net kütüphanesi oluşturuyor. Ancak yakında gelecek video detector THT ye özel güncellemesiyle bu versiyon sorununu ortadan kaldırmayı deneyeceğim. en düşük 3.0 yapabilirim.
Trt yayınlarından kastınız trt3 ise trt3 yeni güncellemeyle gelecek. Trt dizilerinin yayınlarını sotuyorsanız yani trt.tv yi soruyorsanız o siteye daha yeni baktım ve sanırım yeni geüncellemeye eklenebilir durumda. bu nedenle trt yayınları da yeni güncellemede olabilir.
son yorumda arkdaşa yorumu için teşekkür ederim fakat program fixlendi gibi bir şey oldu, yeni versiyon bomba gibi sadece bekleyin, sınavlarımı atlattığım zaman daha detaylı çalışıp ocağın sonunda sunucam sizlere.
Tekrar tekrar teşekkürler arkadaşlar hepinize. Bu kadar ilgiyi bende beklemiyordum 1000 indirmeye yaklaşmışız. video detector den önce birde netd video downloader yayınlıcam. Takipte kaldığınız için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.