Statik IP ile Port Açamıyorum

SixCode

Üye
18 Haz 2021
102
30
Türkiye
Statik IP hizmetim var Kablonet kullanıyorum Netmaster modemim var.
Port açmak istiyorum nasıl açılır anlatabilirseniz sevinirim.
Birde port açtıktan sonra açıldığını nasıl teyit ederim yardım ederseniz sevinirim.

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,700
12
390
Sydney
Local ıp adresini google girerek yönetim ekranına gir genelde 192.168.1.1 olur ıp. Giriş yaptıktan sonra sisteme port yönlendirme sekmesine gir port sekmesinde kural ekle/port ekle bulunur ona gir portun protokolünü girmeni isterler genelde tcp vs. onu girdikten sonra portun hangi cihaza yonlendirileceğini seç. Değişikleri kaydet ve modemi aç kapa yap.

Kontrol etmek için ise şu siteden Advanced Port Scanner – ücretsiz ve hızlı port tarayıcı bakabilirsin

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,024
79
861
lihtgTHT.php
Merhabalar, alttaki konu ve video içerisinde örnek bir rat yapımı ve port açılımının nasıl yapılacağı hakkında anlatımlar var. Aşağıdaki anlatım aracılığıyla packetroiti kullanmayı öğrenirsin böylece modem arayüzleriyke işin kalmaz, packetroit servisi üzerinden port açarsın. İşine yarayacağını düşünüyorum. Esenlikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.