Steam Bedava Para Kazanma Yöntemi Yeni 2018

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Yararlı Konu Eline Sağlık.
Ufak bir Not: Arkadaşlar şimdi bu videoyu görüp steam hesabı açıpta para kazanacam demeyin çünkü en az 20$'lık bir alışveriş yaparak Kart Düşürme Ayarınızı aktif hale getirebilirsiniz.Teşekkürler :)

Böyle bir ayar olduğunu düşünmüyorum kanıt var ise buraya atabilirmisin teşekkürler.

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Direk yeni hesap açıp kazanırım sanmayın beyler ben bunu yıllardır kullanıyorum en az 5$ harcama yapmanız gerekiyor yani ortalama 20-25 tl eğer $5 dolar limitini geçmez iseniz kart düşmez.

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Bu bilgi hakkında bir kanıtın varmı gerçekten merak ediyormu var ise buraya bırakırmısın.

Kardeşim kanıtı nasıl göstericem kanıtlık bir şey yok inanmıyorsan indirip boş boş saatlerce düşecek diye beklersin kolay gelsin. 2-3 Yıldır yapıyorum bunu inanmak sana kalmış . İlk öğrendiğimde ben 2 gün bekledim neden düşmüyor diye araştırmıştım. Ve öyle olduğunu doğruladım.

Vibe7

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
287
0
Windows
Hayır, kart düşüyor ama kartı satamıyorsun. Ben de denemiştim bu programı 45-50 kart düşürdüm fakat satamadım. Nedenini araştırdığımda en az 20-25 TL lik harcama yapmamız gerekiyor diye okumuştum.

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Kardeşim kanıtı nasıl göstericem kanıtlık bir şey yok inanmıyorsan indirip boş boş saatlerce düşecek diye beklersin kolay gelsin. 2-3 Yıldır yapıyorum bunu inanmak sana kalmış . İlk öğrendiğimde ben 2 gün bekledim neden düşmüyor diye araştırmıştım. Ve öyle olduğunu doğruladım.

Bilemicem kardeşim neyse iyi forumlar.

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Hayır, kart düşüyor ama kartı satamıyorsun. Ben de denemiştim bu programı 45-50 kart düşürdüm fakat satamadım. Nedenini araştırdığımda en az 20-25 TL lik harcama yapmamız gerekiyor diye okumuştum.

Bencede düşmesi lazım çünkü ben bir hesap yapıyorum özel çekiliş yapıcam thtde düştü orda denedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.