Steam CD Key Generator & Checker

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
135
18
py dosyası hangi dizindeyse oraya mesela dosya masaüstündeyse masaüstüne atıyor dosyayı
eyw sağolasın visual studio dan şu an çalıştırdım python olarak şu ana tarıyo keyleri herhangi bi fark olmaz herhalde demi direkt pyhton vs vs den açmanın

py dosyası hangi dizindeyse oraya mesela dosya masaüstündeyse masaüstüne atıyor dosyayı
knk vsden çalışyo sorun olmaz demi normal pyhton değilde vs de açık bi fark hyok herhalde

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
dostum eline sağlık yorumlamasından belli ediyor kendisini biraz yapayzeka var sanki işin içinde :D ama olsun yinede benim yazdığım faster bir program var eğer isterseniz artık benim işime yaramıyor konu açıp paylaşırım daha sonra bununla çok nadir birşeyler çıkartabilirsiniz kodunu inceledim. deepnote da biraz deneysel çalışmalarım da oldu 6 Dakikada maksimum 1400 anahtarı gördü bu işlem oldukça düşük hızlandırmak için request bölümünü daha iyi yazmanızı tavsiye ederim.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
yav knk pyinstaller dan deniyorum ama ürekli bu hatayı alıyorum bi türlü çözemedim bi yardımcı oalbilirmisimn bu hatayı nasıl çözerim
dostum deepnote.com da dene öncelikle sanal olduğu için !pip leri bu şekilde kurmayı unutma update etmene gerek yok denersen sorun ortadan kalkar bazı sistemlerde urllib sıkıntı çıkartabiliyor sanal kullanım her zaman daha iyidir

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
135
18
dostum eline sağlık yorumlamasından belli ediyor kendisini biraz yapayzeka var sanki işin içinde :D ama olsun yinede benim yazdığım faster bir program var eğer isterseniz artık benim işime yaramıyor konu açıp paylaşırım daha sonra bununla çok nadir birşeyler çıkartabilirsiniz kodunu inceledim. deepnote da biraz deneysel çalışmalarım da oldu 6 Dakikada maksimum 1400 anahtarı gördü bu işlem oldukça düşük hızlandırmak için request bölümünü daha iyi yazmanızı tavsiye ederim.
reis senin yazdığınıda denemek isterim eğer konu açarsan buray linkini ekle

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,788
413
localhost
hem cd key üretiyor hemde ürettiklerini checkliyor aynı zamanda valid keyleri txt dosyasına kaydediyor internette bulunması zor bişey güle güle kullanın
GVOh-u.png
eline sağlık

NanoMen

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
251
8
🕋
Güzel düşünülmüş ama hiçbir şekilde umut beslemeyin. Çünkü her satın almada steam kendi generate ediyor kodları.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
düşürmek istiyorsanız eğer ozaman bunun için bir anom yazmalısınız ve proxy ile yapmalısınız nedeni öncelikle üretim örnek python ile 1 milyon adet generate edip anom a yüklemelisiniz bu şekilde hızlı bir sistem olmadığı için sorun çıkartır max 10 GB random listeyle yaparsanız muhtemelen 1 yada 2 adet düşürebilirsiniz ama hashrate ayarlarında 10000 chechlist hızına ulaşmalısınız yoksa bulmanız neredeyse yok gibi birşeydir.

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,206
715
always, everywhere
requests yerine threading kullnarak işlemi hızlandırabilirisniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.