Steam Hesabınız Kaç TL Ediyor Hesaplayın

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
bGn47Z.png

Steam Hesabınız Kaç TL Ediyor Hesaplayın​

Adım 1: Buradan Steam Database Giriş Yapın
Adım 2:Menüden “Calculator” butonuna tıklayın.
CuOyjQ.png

Adım-3:Steam kullanıcı URL girin​
CuODF8.png

İşlem bu kadardı artık hesap satmak istediğinizde yada arkadaşlarınıza benim hesabım bu kadar ediyor demek istediğinizde bu yöntemi kullanabilirsiniz :)

Gizlilik ayarlarınızı public yapmayı unutmayın

bGn47Z.png

Son düzenleme:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Gizlilik ayarlarınızı public yapmayı unutmayın ama, private olursa adam nasıl bağlansın görsün de hesaplasın .d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.