Strateji olarak bildiğiniz oynunlar varmı.?

piyanist_1991

Katılımcı Üye
8 Tem 2010
464
0
NiCeA
Arkadaşlar ben streteji hastası bir oyuncuyum strateji-savaş(gerçekzaman) oyunlarına bayılırım. Bildiğiniz ama benim bilmediğim oyun olursa indirmeyi düşünüyorum strateji olsunda ne olursa olsun oynarım.

_pegasus

Yeni üye
18 Eyl 2010
3
0
strateji ve gerçek zamanlı oyunların içinde binlerce oyuncuya karşı oynama fırsatı ,imperia online .. tavsiye ederim .:secret

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
Sana en kralını vereyim C&C Generals ve C&C Generals Zero Hour Oyun hakkında biraz bilgi vereyimOyunda 3 farklı ülke,grup vardır1.si Usa2.si Gla3.ChinaBunların her birinin birbirinden eğlenceli campingleri vardırZero Hour da ise 3 olan devletlerin alt grupları oluşarak toplam 12 general rtaya çıkmaktadırBunlarda ise generallerin campingleri vardırBütün generallerle karşı karşıya gelirsin256 Mb Ram ve 256 Mb Ekran kartıyla oyunu sıkıntısız oynarsın.Tavsiyem budur yıllar geçsede eskimeyen oyunlardandır.Eğer bulabilirsen Bin Ladin,Saddam,Bush lu bir yaması vardı onu da indirip oyunu dahada güzel yapabilirsin.Yama adı Rise To Power Reborn 4.0 ' dı heralde

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
Sana en kralını vereyim C&C Generals ve C&C Generals Zero Hour Oyun hakkında biraz bilgi vereyimOyunda 3 farklı ülke,grup vardır1.si Usa2.si Gla3.ChinaBunların her birinin birbirinden eğlenceli campingleri vardırZero Hour da ise 3 olan devletlerin alt grupları oluşarak toplam 12 general rtaya çıkmaktadırBunlarda ise generallerin campingleri vardırBütün generallerle karşı karşıya gelirsin256 Mb Ram ve 256 Mb Ekran kartıyla oyunu sıkıntısız oynarsın.Tavsiyem budur yıllar geçsede eskimeyen oyunlardandır.Eğer bulabilirsen Bin Ladin,Saddam,Bush lu bir yaması vardı onu da indirip oyunu dahada güzel yapabilirsin.Yama adı Rise To Power Reborn 4.0 ' dı heralde

KESİNLİKLE KATILIYORUM :woott

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.