Şu Kali Sorunlarına Bir El Atılsa Artık ?

KUMTEPER

Yeni üye
14 Tem 2015
31
0
Arkadaşlar forumda o kadar tecrübeli arkadaşımız var ama şu sorunlara bir türlü çözüm gelmiyor.En büyük sorun modemin birkaç pin denemesinden sonra kilitlenmesi durumu.Charlie arkadaşımızın paylaştığı mac changer isimli bir script var fakat bu da reaver 1.4 sürümüne uyarlandığı için diğer reaver sürümlerinde kullanılamıyor.Reaver 1.4'te de sürekli aynı pini denediği için bu script verimli olmuyor.3vilTwin WifiPhisher v.b. yöntemleri denedim ama kurban yemiyor.Modem kilitlenmesini önlemek için Revdk3 mdk3 falan da denedim çalışmıyor.

ÖZETLE; modem kilitlenmesi sorununu aşacak bir bilge yok mu ya koca forumda ?

Son düzenleme:

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Arkadaşlar forumda o kadar tecrübeli arkadaşımız var ama şu sorunlara bir türlü çözüm gelmiyor.En büyük sorun modemin birkaç pin denemesinden sonra kilitlenmesi durumu.Charlie arkadaşımızın paylaştığı mac changer isimli bir script var fakat bu da reaver 1.4 sürümüne uyarlandığı için diğer reaver sürümlerinde kullanılamıyor.Reaver 1.4'te de sürekli aynı pini denediği için bu script verimli olmuyor.3vilTwin WifiPhisher v.b. yöntemleri denedim ama kurban yemiyor.Modem kilitlenmesini önlemek için Revdk3 mdk3 falan da denedim çalışmıyor.

ÖZETLE; modem kilitlenmesi sorununu aşacak bir bilge yok mu ya koca forumda ?

Bir cok yöntem var wifi sifresi kirmayla ilgili arkadasim kendi bildigim ve kendime özgün bir cok methodum var tabiki bunlarin hepsini paylasmayla bitmez bunlari paylastim varsayalim forumda %01 gecmez bunlari uygulayacak kisiler.
biraz kendimizi gelistirsek biraz emek versek hep hazirci olmasak inan herkes bir cokseyi basarabilir.
Ben yine kendi adima diyeyim islerimden dolayi yogunum ama zaman buldukca bildiklerimi aktaracam ins konularimda..
Birde bunu ekleyeyim modem genelde 10 denemede kendini kilitler reaverin icinde zaman ayari komutu var onu uygularsan süreyi kendin belirliyorsun ozaman modemi kitlememis olursun tabiki bu seferde sifre kirma süresi cok zaman alabilir.

Kendine iyi bak:RpS_cool:

Son düzenleme:

KUMTEPER

Yeni üye
14 Tem 2015
31
0
Bir cok yöntem var wifi sifresi kirmayla ilgili arkadasim kendi bildigim ve kendime özgün bir cok methodum var tabiki bunlarin hepsini paylasmayla bitmez bunlari paylastim varsayalim forumda %01 gecmez bunlari uygulayacak kisiler.
biraz kendimizi gelistirsek biraz emek versek hep hazirci olmasak inan herkes bir cokseyi basarabilir.
Ben yine kendi adima diyeyim islerimden dolayi yogunum ama zaman buldukca bildiklerimi aktaracam ins konularimda..
Birde bunu ekleyeyim modem genelde 10 denemede kendini kilitler reaverin icinde zaman ayari komutu var onu uygularsan süreyi kendin belirliyorsun ozaman modemi kitlememis olursun tabiki bu seferde sifre kirma süresi cok zaman alabilir.

Emin ol hazırcı değilim.Araştıra araştıra bir hal oldum,zaten çözemediğim için bu konuyu açma gereği duydum.Araştırmaktan telefondan 4 gb internet harcadığımı söyleyebilirim.İzlemediğim video kalmadı.Zaman komutu derken -d komutunu ya da -r komutunu diyorsun sanırım.Ama yine olmuyor modem kilitleniyor.Çok zaman alır demişsin.Mesela kaç günlük bir zaman ? Ve kodun örneğini rica etsem yazabilir misin ?

Bana de ki ; tam olarak şu kodu yaz.Şu kadar günde kırarsın de emin ol tüm sorun ortadan kalkacak.

Son olarak;bilgi paylaşıldıkça çoğalır.Buradan birşeyler öğreneceğiz ki üstüne birşeyler koyup kendimizi geliştirelim.Araştırmalarımın çoğunda yabancı siteler alternatifler sunuyor.Fakat yabancı dilim yeterli seviyede olmadığı için anlamakta uygulamakta bir hayli zor oluyor.Teşekkürler yorumun için.

Son düzenleme:

kolboy

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
586
3
Kardeşim ilk önce wps pin kırmanın bir çok yöntemi mevcut sen illa reaver ile kıracan anladığım kadarıyla ama diğer yöntemleride dene derim.

Buyur bide bunu dene bakalım.

# reaver -i mon0 -b AA:BB:CC:DD:FF:GG -c 10 -vv --no-nack -d 5 -f -x298

KUMTEPER

Yeni üye
14 Tem 2015
31
0
Kardeşim ilk önce wps pin kırmanın bir çok yöntemi mevcut sen illa reaver ile kıracan anladığım kadarıyla ama diğer yöntemleride dene derim.

Buyur bide bunu dene bakalım.

# reaver -i mon0 -b AA:BB:CC:DD:FF:GG -c 10 -vv --no-nack -d 5 -f -x298

Kardeşim gerek dumper'dan olsun,gerek pin scriptleri olsun gerek pin bulan siteler olsun.Hep aynı pini veriyor fakat pin yanlış.Pinin değiştirilmiş olma ihtimali çok düşük çünkü saldırdığım kişiyi biliyorum.

kolboy

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
586
3
Wifislax kur sanal pcye sonrada wifislax Linset yaz youtubeye ordaki videolarda rahatlıkla yapabilirsin

Mantığı şu: adamın modemini saf dışı bırakıyorsun sonra aynı wifi adıyla sahte wifi ağı oluştuyor ve sonra adam wifiye bağlanıp wifi şifresini giriyor sana direk olarak şifre görünür.

Wifislax nerden bulurum diyorsan buyur site

Site Tıkla

KUMTEPER

Yeni üye
14 Tem 2015
31
0
Wifislax kur sanal pcye sonrada wifislax Linset yaz youtubeye ordaki videolarda rahatlıkla yapabilirsin

Mantığı şu: adamın modemini saf dışı bırakıyorsun sonra aynı wifi adıyla sahte wifi ağı oluştuyor ve sonra adam wifiye bağlanıp wifi şifresini giriyor sana direk olarak şifre görünür.

Site Tıkla

İlginden ötürü teşekkür ederim.Fakat şu an internet sorunum var video açamam.Kısa bir süre sonra deneyeceğim.Bir de sana mac numarasını versem doğru pin i bulabilirmisin ? (Dumper'daki pini denedim çalışmıyor.)

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?

Hocam siz nerelerdesiniz yahu sizi cok pis kovaliyorum :) :)

xxpl

Yeni üye
30 Ağu 2007
25
0
Selam

Merhaba Kolboy yukarda bahsettiğin bütün yöntemleri denedim. wifilax ta olmak üzere ama yeni modemlerde hiçbiri işe yaramıyor. linsete gelince oda ssl ve https ye takılıyor yani oda fayda etmiyor. Tilgin modemlerde işe yarar bildiğin bir yöntem var mı paylaşırsan sevinirim.

Bu arada wifiphisher denedim Kalinux de oda olmadı. Kullanıcılar netten düşmüyor normal devam ediyor kullanmaya.

Site Tıkla

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Merhaba Kolboy yukarda bahsettiğin bütün yöntemleri denedim. wifilax ta olmak üzere ama yeni modemlerde hiçbiri işe yaramıyor. linsete gelince oda ssl ve https ye takılıyor yani oda fayda etmiyor. Tilgin modemlerde işe yarar bildiğin bir yöntem var mı paylaşırsan sevinirim.

Bu arada wifiphisher denedim Kalinux de oda olmadı. Kullanıcılar netten düşmüyor normal devam ediyor kullanmaya.
tw kurulu ise yardimci olayim dostum her yerde senin yorumun var :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.