Şuan Bilgisayarınız'da Hangi Oyunlar Var??

caffe56

Yeni üye
6 Eyl 2010
38
0
İstanbul
knight.conquer.metin2.silkroand.nfs undergraund2/ noswanted bide 15 adet demo oyun var can sıkıntısından ne yapacagımı şaşırıyorum o ilk 4 oyun Online gerilerini biliyorsunuzdur

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Oyundan eser yok.:)
Sadece simulasyon tarzı yazılım kullanıyorum:
Emergency Serisi - Fire Department Serisi - ArmA Armed Assault Serisi - Simcity 4 Deluxe Edition

krhacker

Uzman üye
31 Mar 2008
1,019
0
bende gta sanadnres vice, city, nfs under graund2 ,nfs most wanted,aliens vs peredator 2,blood rayne 1,flat out 1,calofduty 2,kantır 1.6, tır oyunu,serusam 1,just cause,midnigh clup 2,postal 2,mafia kurtlar vadisi mod,yüzüklerin efendisi 2,crazy taxi,okey,3d driving school, hepsi bu sayılır
bide true crime newyork, lula 3d,fifa 2007,serusam2 ,bf2,kingkong,terminator 3 bunlarda cdlerivar ama yüklü degil çünkü hdde yer yok zorlamayalım

ulan hayatında ismini duyduğun büyün oyun isimlerini yazmışın :D

m.tahir

Katılımcı Üye
26 Eyl 2008
809
0
bende de silent hunter 5 ve call of duty 7 var bu arada silent hunter 5 çözen var mı ya ???

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Crysis warhead,Call of duty 4 modern, pes 2011 ,Nfs Undercover , Battlefield 2 ,GTA Real Cars 2, sniper ,
Age of empires 3 , swat 4 ,

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Call Of Duty 4 ve 6,Cantoon Fighters,Command Conquer,Counter Strike 1.6 ve 1.5,Age Of Empires2,Farm Frenzy ve 3,GTA TÜRK,Gta San Andres,Gta Kurtlar Vadisi,Gta Vict City,Medal Of Honor,Metin2,Pes2011,Winnin eleven 8,Fifa 2008,Postal2,Quaek3,Shade,Stalingrad,Warcraft3,Wolfteam.Birkaçtanede 100 Mb lık oyunlar. Bunları ben oynamıyorum desem yeri ama duruyor.Kardeşim vs. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.