Suçlu Türk...

crayzhacker

Katılımcı Üye
2 Kas 2007
260
2
Paris
Hakim yerine oturdu.Salondakiler ayakta Duruşma basladı...

Sanık kim mi?.Tabiki Türk...Suçları ne mi? Saymakla bitmez...

Hakim dedi ki:

Hey Türk ayağa kalk.

Türk cevap verdi:

Türk zaten ayakta.

Hakim sinirlendi:

Suçlusun..

Türk haykırdı:

Neymiş suçum?

Hakim sırıtarak!:

Türk olman yeterli suç zaten..

Türk dayanamadı:

Evet suçluyum.1.Dünya savaşı yıllarında Ermeni çetelerce öldürüldüm ama yinede suçlu benim.Buda birşeymi?.Almanyada diri diri yakıldım ama suçlu benim.Kıbrısta küvette öldürülen yine benim ama suçluda benim.

Hakim şaşkın:

Demek itiraf ediyorsun?

Türk dediki:

Evet itiraf ediyorum.-30 derecede vatanımı savundum . Suçluyum.Gece yarısı arabamı yaktılar ,suçluyum.Kaçak elektrik kullanan şerefsizlerin faturalarınıda ben ödedim,ama yine ben suçluyum.Çanakkaleyi geçilmez yapan benim,ama ondada suçluyum.

Hakim:

Bak sen.Nelerde bilirmiş?.

Türk:

Oda bir şeymi.Yunanı İzmirde denize döken varya.Vallahi oda benim.Bilirmisiniz 1453 ü? İşte o tarihte gemileri karadan yürütüp İstanbulu alan varya?.İşte o benim hakim bey.Almaklada kalmadım.Konstantini İstanbul yapanda benim.

Hakim:

Küstah herif.......Sus..

Türk:

Türk susmaz hakim bey.Hele bir eylemim var ki?

Hakim:

Neymiş

Türk:

1071 deki eylemimi dünya unutmadı.Hani Romen Diyojen i yenip Anadoluyu Türk yurdu yapmıştım.

Hakim:

Demek sen yaptın

Türk:

Buda birşeymi...Hani Kudüsü Haçlılardan alan biri varya.Selehaddin Eyyubi.İşte o aslında benim.

Hakim:

Saybakalım.Daha neler diyecesin?

Türk:

Hani Asala diye bir örgüt var ya?.İşte onun kökünü kazıyanda benim. Ama ondada suçluyum.Birde unutmadan söyleyeyim. İngilizlere karşı Mekke ve Medineyi müdafa eden.Aç ve susuz ama teslim olmayan..İşte oda benim...Bulgaristandan sürülen,Yunanistanda öldürülen..Bosna da diri diri yakılan..İşte onlarda benim.Ve ben olduğum için suçluyum.

Ben Türküm..Kocatepe de,Dumlupınar da,İnönüde size karşı savaşan.Sizi bu topraklardan kovan benim.

Hakim:

Yaz kızım yaz.kaçırma..

Türk:

Başka suçlarımda var.80 senedir kör gibi uyuyan,kulaklarını tıkayan, oduna,kömüre tavlanıp satın alınan,milli ve dini kimliğini unutup size benzeyen benim.Merhaba yerine !hello!,hoşça kalın yerine ! Bayyyy! diyen oda benim.Onlarca şarkı ezberleyip Çılgınlar gibi dans edende benim..

Suçluyum.....

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
suçluuu türk ordusunun onları yenmesi değil onların türk ordusuna yenilmelerini hazmedememeleridir

şerefli

Kıdemli Üye
25 Nis 2009
3,201
0
sivas
kardeşlerim asıl yazık onların hallerine birdaha sakın böyle türklüğü küçümseyecek yorumlar yapmayın belki sen bilmiyorsun çanakkaleden, kurtuluş savaşından sonra daha nicelerimiz bu vatan için can vermeye can almaya hazırız sayılarımız onlar binler ile değil milyonlarladır asıl vay onların haline vayki ne vay hele bir densinlerde görsünler türklerin Allah Allah diyerek kulakları çınlatırcasına savaşa nasıl gittiğini onlar bunu bilmiyorlarmı sanıyorsun bilmeselerdi şimdi yine başımıza üşüşmüşlerdi kokuşmuş leşin başına gelen kara sinek gibi ama burada türkler var hep varlardı taa alparslandan beri hepde var olacak israfil aleyhi selamın taakiii o suru öttürüpde gayri Allah ın dünyaya son verdiği ana kadar şunuda iyi bilsinler ancak o kıyamet günü bu dünyayıda en son bir türk terk edecek niyemi çünki herkes bir gün bizi anlayacak bizi bilecek adaletimizi görecek hep birden türk olacak inşaallah

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.