SultanATSIZ İle Röportaj |No.1|

N01

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,213
2
Yer6dan
Selamun Aleykum Bugün Bir Seri Yapacağım ÜDY Nin Hayatı :)
Hemen Başlayalım.

1-İsminiz Nedir Nerede Yaşıyorsunuz?
Adım Kerim nerde yaşadığımı söylemesem daha iyi olur.

2-Nickiniz Alıntımı ve Nerden Bu Aklınıza Geldi ?
Alıntı değil.Tamamen bana özgü anlamı var.Sultan sultanlıktan gelmekte Osmanlı Padişahlarımızdan, ATSIZ ise Hüseyin Nihal Atsız dan gelmektedir. Bu iki kelimeyi birleştirince SultanATSIZ çıkıyor.

3-Forumu Ne Zaman Ve Nasıl Keşfettiniz?
Forumu 2008 yılında aynı zamanda örnek aldığım ZoRRoKiN hocamın miscrosoft menşeili msn.com'u hacklediği vakit duymuştum ve keşfettim.Ama üye olmak aklımdan geçmedi ara sıra bişeyler öğrenmek amacıyla girip çıkıyordum. Sonrasında ise bu sene Ocak ayında kayıt olmaya karar verdim ve hala burdayım.

4-Forumda İlgilendiğiniz Bölüm Hangisidir?
Gövde Gösterisi WebHack.

5-Bu Rütbeye Gelmeyi Düşünüyormuydun? Rütbenden Memnunmusun?
Açıkçası birgün düşünüyordum.Emek veren çabalayan herkes mutlaka karşılığını alır. Evet rütbemden de memnunum.

6-Forumda En Sevdiğiniz (UDY hariç) Kişiler Kimlerdir ?
Sevmediğin kimler var desen aslında daha kısa olurdu forum ben ailem herkesi çok seviyorum hemen hemen herkes ile anlaşırım.Ama bazıları varki forumda yeri çok ayrı ve özel onları bi ayrı seviyorum kendilerini biliyorlar.

7-Bir Günlüğüne ÜDY Olsanız Ne Yapardınız ?
Şuan ki ÜDY hocalarımız görevlerini iyi yapıyorlar ben olsaydım şunu değiştirirdim yapardım diyiceğim bişey yok.

8-Uzmanlık Alanınız Ne?
WebHack.

9-Türk Hack Team Ve Atatürk Deyince Aklınıza Ne Geliyor ?
TürkHackTeam diyince hackten de öte aile kavramı geliyor.Yardım merkezi hiç boş değil her dakika insanlar sorunlarına çözüm buluyorlar burda bizim bir aile olduğumuzun göstergesi.
Atatürk diyince ise; İleri görüşlü , zeki , vatanına aşık bir komutan geliyor.

10-Forumda Unutmadığınız Veya Yaşadığınız Bir Anı Varmı?
İlk Underground Time katıldığımı hiç unutmam benim için özeldir.

11-Günlük Yaşantınızda Nasıl birisiniz?
Sessiz ve sakin bir insanım fazla konuşmayı sevmeyen,yerinde konuşan birisiyim.Can dostum köpeğim ile günümün yarısı ve stresi geçiyor diyebilirim.

12-Büyük Hayalleriniz nelerdir?

İlerde karavan alıp eşim ile beraber dünya turu yapmak.

13-Hiç Hacklendiniz mi?
Hayır genelde hackleyen ben olurdum 15-16 yaşlarımda oyun hesaplarını çalıp satardım.Ama şimdi yapmıyorum tabi bıraktım.

14-Son olarak eklemek istediğiniz bişey varmı??
Son olarak her ne olursanız olun ne işin yapıyorsanız onun en iyisini emek vererek yapın mutlaka karşılığını alıyorsunuz.

SultanATSIZ ; Bu güzel için tekrar teşekkür ederim.
No.1 ; Benimle Röportaj Yaptığın İçin Ben Teşekkür Ederim

Devamı Gelicek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.