Sung-Jin Woo (Solo Levelling) Wallpaper

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Kullanılan Asset(s)'ler:

8al3sr9.png

Special Thanks:

Background @'Mirliva
Overlay ve Lights @ElzemEX
Overlays: Tıkla!
Lights: Tıkla!
Background: Tıkla!

Çalışma:

74h7x96.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Eline emeğine sağlık, ne kadar anime sevmesem de tasarımı beğendiğimi söyleyebilirim. Birlikten kuvvet doğar diyerekten açtığın konuda bize de yer verdiğin için teşekkürlerimi sunarım.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool

Hê-ll güzel resim de Sung Jin Woo'ya benzemiyor oluşu dışında bir sıkıntı yok.​

Eline emeğine sağlık, ne kadar anime sevmesem de tasarımı beğendiğimi söyleyebilirim. Birlikten kuvvet doğar diyerekten açtığın konuda bize de yer verdiğin için teşekkürlerimi sunarım.
Zaten anime değil, kitap uyarlaması çizgi roman. Hikayesi fena değil. Anime çizgi roman sevmiyorsan LightNovel'ını deneyebilirsin.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
Anlıyorum, anime ve manhwa arasında farklılık olabiliyor. Ortadaki anime trailerindeki sung jin woo.
Sonradan fark ettim, ben de o karakteri kendin bir şekilde karıştıra karıştıra oluşturdun sandım. Animesi çıkacak diyorlardı da hiç bakınmamıştım, onun tanıtımındanmış meğerse sen dedikten sonra gördüm ben de :) Yani bu kadar mı farklı çizilir, bambaşka kişi olmuş😁

Peki rica etsem ortadaki karakteri kendi düzenlediğin şeklinin arka planı olmadan PNG olarak paylaşma imkanın var mı :)? PP olarak güzel olursa onu kullanalım
😄

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Sonradan fark ettim, ben de o karakteri kendin bir şekilde karıştıra karıştıra oluşturdun sandım. Animesi çıkacak diyorlardı da hiç bakınmamıştım, onun tanıtımındanmış meğerse sen dedikten sonra gördüm ben de :) Yani bu kadar mı farklı çizilir, bambaşka kişi olmuş😁

Peki rica etsem ortadaki karakteri kendi düzenlediğin şeklinin arka planı olmadan PNG olarak paylaşma imkanın var mı :)? PP olarak güzel olursa onu kullanalım
😄
Eve gidince paylaşayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.