Sürekli aynı şey oluyor!!!! Bilen varsa yardım etsin lütfen!!

tarzanca2

Üye
31 Ağu 2011
238
0
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gündür bilgisayarımda imlecin yanındaki şey dönüp duruyor. Bilgisayarı kapatıp açmama rağmen aynı şey devam ediyor. Bu sorunu gidermek için ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin.

Resmini çektim linki burada; http://i.hizliresim.com/KqLOV5.jpg

Yardım eden herkese teşekkürler...

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Yükleniyor ifadesi bu kardeşim ama belli olmaz senden habersiz birisi pc girdiyse fare imleçini degişmiştir.

Knn0XV.png

tarzanca2

Üye
31 Ağu 2011
238
0
Yükleniyor ifadesi bu kardeşim ama belli olmaz senden habersiz birisi pc girdiyse fare imleçini degişmiştir.

Knn0XV.png

Kardeşim öyle değiştirme değil benim bilgisayarımda. Arka planda bişeyler oluyor ama ne olduğunu bilmiyorum. O olan şeyi nasıl durdururum onu merak ediyorum. 2 gündür yanıp sönüyor deli olacağım şu anda. Göze takılma değil bilgisayarın performansını da etkiliyor. Çoğu uygulamayı kullanamıyorum şu anda.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kardeşim öyle değiştirme değil benim bilgisayarımda. Arka planda bişeyler oluyor ama ne olduğunu bilmiyorum. O olan şeyi nasıl durdururum onu merak ediyorum. 2 gündür yanıp sönüyor deli olacağım şu anda. Göze takılma değil bilgisayarın performansını da etkiliyor. Çoğu uygulamayı kullanamıyorum şu anda.

CTRL+ALT+DELETE komutu ile görev yöneticisine gir.Üstteki menüden İşlemler'e tıkla.Microsoft ve Windows haricinde bilmediğin ne varsa işlemi sonlandır de.Eğer işlem sonlandırılamıyor.Erişim Engellendi derse AĞ desteği ile güvenli modda başlatıp ComboFix ile tarat.

tarzanca2

Üye
31 Ağu 2011
238
0

tarzanca2

Üye
31 Ağu 2011
238
0
CTRL+ALT+DELETE komutu ile görev yöneticisine gir.Üstteki menüden İşlemler'e tıkla.Microsoft ve Windows haricinde bilmediğin ne varsa işlemi sonlandır de.Eğer işlem sonlandırılamıyor.Erişim Engellendi derse AĞ desteği ile güvenli modda başlatıp ComboFix ile tarat.

http://i.hizliresim.com/e7zrYP.jpg Buldum kardeşim. Virüs yemişiz. mom.exe adlı işleme tıkladığımda imleçten kaçıyor. Format atarsam düzelir mi acaba? Uzun süredir atmıyorum da.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.