Sürekli Wifi Şifremi Kırıyorlar

sansar767

Yeni üye
11 Eyl 2011
46
0
Aydın/Nazilli
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam eğer özür dilerim
son 3 aydır sorun yaşıyorum sürekili modemin şifresini kırıp internetime bağlanıyorlar...
internet paketi yenilendikten 2 gün sonra 75GB akk bitiyor. akk bittikten sonra internet ölü gibi oluyor bide bunlar her seferinde şifreyi kırıp bağlanıyolar internet daha bi beter hal alıyor hızım 10kb kadar düşüyor. tek tek mac adreslerine engel attığım halde sürekli başka başka cihazlarla bağlanıyorlar 40 a yakın mac adresi engelledim şuana kadar.
birçok yol denedim ancak bir türlü kurtulamadım
-modem şifresi değiştirme (örnek kullandığım şifre benzeri: 85Hsaees86.??0seA.!a@s )
-mac engelleme
-WPA ayarı değişikliği (wpa2 şifreleme kullanıyorum)
-mac filitrelemesi yapıyorum hatta onay verdiğim mac adreslerine bağlanma izni veriyorum onu bile iznim olmadan izin veriyolar (ara yüz şifresini de sürekli değiştiriyorum)
3 aydır denemediğim yol kalmadı en son savcılığa suç duyurusunda bulundum bana verilen cevap şifrenizi değiştirin oldu. neredeyse artık her gün şifre değiştirir oldum.
ve artık dayanacak halim kalmadı.
sizden isteğim
-Modeme bağlanmarına nasıl engel olabilirim
-Birde bağlananlara bir ders vermeyi planlıyorum (artık virüs mü olur. bağlandığı cihazı kontrol etmemi olur yada göz korkutma gibi bişi mi olur okadarını size bırakıyorum)
bana bir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim en azından artık bağlanmasınlar o bile yeterli benim için...
Şimdiden Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.