Suspend yemeyen hosting

KafesDayi

Yeni üye
27 May 2019
9
0
Phishing için suspend yemeyen hosting lazim veya 3-4gun de olsa kalsin yemin ediyorum 2haftadir ugrasiyorum parali da aldim onu da godaddy iade etdi phishing kullancagmi anladigi icin ister parali olsun ister bedava farketmez onerceginiz dediklerime uygun bir hosting varsa yazarsaniz sevinirim infinity kullandim 2dkda suspend yedi 000webhost max 1saat dayandi sonra site uyuyor dedi

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat
Merhba KafesDayi
Uluslararası kurallar gereği sosyal medya sahteciliği ve sosyal medya hesap çalma siteleri yasaktır. Bu yüzden belirgin firmalar başta olmak üzere bir çok firma hostinglerde bu tür işleri yapan kullanıcıları banlayabiliyorlar.

Son düzenleme:

KafesDayi

Yeni üye
27 May 2019
9
0
Eyw dostm ama aradigm sey degil

Merhba KafesDayi
Uluslararası kurallar gereği sosyal medya sahteciliği ve sosyal medya hesap çalma siteleri yasaktır. Bu yüzden belirgin firmalar başta olmak üzere bir çok firma hostinglerde bu tür işleri yapan kullanıcıları banlayabiliyorlar.
Bunu bende blyorm ama illegal hostingler var suspend yemeynler veya en az 1hafta site ayakta kalyor

Ucretsiz degil suspend yemeyen demisim kardesim

Moderatör tarafında düzenlendi:

KafesDayi

Yeni üye
27 May 2019
9
0
hepsi suspend yiyor boşa ugrasmayın
Aynen hepsini denedim ben ztn

Eyw dostm ama aradigm sey degil

Bunu bende blyorm ama illegal hostingler var suspend yemeynler veya en az 1hafta site ayakta kalyor

Ucretsiz degil suspend yemeyen demisim kardesim

Bunlarin hepsi suspend yiyor desem?

paralı var ağır ilegal kurmama rağmen tık yok namecheap
Kac gundur tik yok ben godaddyden 600tllik basmistm kapandi iade etdiler parami

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.