Mobil Tablet ve Banka uygulamarı

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
Merhaba üstadlar.
Maalesef bugün bi o kadar basit ancak pek sorulmamış bir suâl ile karşınızdayım.
Bugün çin malı bir tablet alacaktım. Ancak benim banka uygulamalarını da yüklemem gerekliydi.
Lakin play store'ye girdiğimde uygulamar yok idi.
Şimdi ben tablet kullanıcısı olmadığımdan, pek bilgi sahibi olmadığımdan soruyorum

Tabletlerin geneline mi banka uygulamarı yüklenemiyor yoksa yükleniyor mu ?
Denediğim tablet ise : vorcom sx pro tablet 10 inç 4gb ram 64gb​

blatgod

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
281
3
evimdeki tablete yüklemeye çalıştım ve yükledi diğer tableti olan arkadaşlarıma sordum onlar da yükleyebiliyormuş. sorun bahsettiğin tablette olabilir

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
evimdeki tablete yüklemeye çalıştım ve yükledi diğer tableti olan arkadaşlarıma sordum onlar da yükleyebiliyormuş. sorun bahsettiğin tablette olabilir

tablet nedir hocam?
bir de akbank, denizbank vs kesin yüklendi yani öyle mi ?

Acaba , çin malı olduğu için Android sürümü düşük ya da google destek paketleri kayıp olabilir mi?
Google-dan apk olarak yükleyip kullanmaya çalışın.

Hocam Android sürüm 10 ama nasıl diyeyim sanki bu google'nin yayınladığı iso androidler gibiydi. Özgün android değil yani.

Son düzenleme:

TheFlow

Üye
19 Şub 2021
200
2
Merhabalar. Çoğu bankacılık uygulaması güvenlik nedeni ile çinden gelen tabletlere uymuyor olabilir veya bu tabletinizin modeli ile alakalıdır. Güvenli bir yerden apk indirmeyi deneyin ama güvenliliğini iyice kontrol edin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.