Mobil Tablete ROM yükleyemiyorum(Etab-10)

4tomx

Üye
30 May 2019
102
1
22
Öncelikle merhaba bu konuyu araştırdım ama fazla sonuç bulamadım.
Tableti mahalledeki çocuğa vereceğim durumları yok canlı derslerede giremiyor.

Tablet:Etab-10

buda chipset galiba:rk30 android v4.1.1-sdk-v1.00.00 JR003H

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakamyın.

packer.py

Üye
29 Eki 2018
213
13
Cihazınız mevcut sürümünde zoom desteklemiyorsa yapıcak birşey yok ne yazıkki eski bir cihaz olduğu için android yükseltme yapılamaz aynı zamanda cihazın stock romu da yok gibi.

4tomx

Üye
30 May 2019
102
1
22
Cihazınız mevcut sürümünde zoom desteklemiyorsa yapıcak birşey yok ne yazıkki eski bir cihaz olduğu için android yükseltme yapılamaz aynı zamanda cihazın stock romu da yok gibi.

Cihaz Clash of Clans'ı 4 gün önce oynuyodu çocuk sonra güncelleme geldi cihazınız uyumlu değil dedi internette ise rom at diyenler oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.