Takdir almam için kime söylesem not ekler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
9.sınıfa gidiyorum okul ortalamam şuanda 81.6 ve girilmeyen sözlü notu sadece Tarih kaldı.Takdir almam için kime söylesem not ekler.Ya da müdür felan ilgileniyor mu ?

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Öğretmenlerin sanki yakın arkadaşımız. Matematik hocandan iste deriz kavga çıkartır, Dil ve Anlatım hocandan iste deriz notunu düşürür. Hangi hoca seni seviyorsa git onunla konuş. Müdür arttıramaz notunu.

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
946
59
%appdata% ~ Crypted '
Dostum bence hiç isteme önümüzdeki yıl o sana bi düşüklük gibi olur yüzünü olmaz bu sene istersin hep yüzüne vurur hocalar herkesin içinde bozarlar 4 puan istemek yerine sınıfı geç yeterli :)

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
senin takdir alman için 4 puan gerekmiyor.
4*ders sayısı*ders saat=60-70 arası bir puan arttırmalısın ki ortalam 85 düşsün.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
23
.
Merhaba değerli üyemiz;

Tahminimce 8 farklı derse giriyorsunuz her farklı dersin hocası ile konuşum sözlünüze 10 puan ekleterek 3-4 puan gibi bir artışı sağlayabilirsiniz böylelikle 85 barajını aşarsınız.

İyi Forumlar dilerim.

DarkSaga72

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
253
0
Ben de 9.sınıfa gidiyorum 1.dönem ortalamam 83.80 olmasına rağmen alamadım.
hocalara söledim fakat artıran yook edebiyat yükseltseydi yeterliydi fakat yükseltmedi.
KISACA Edebiyat ve Matematik hocasına uğramalısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.