Takip Etme Sorunu

987654

Üye
2 Ağu 2008
125
9
Jameica
Selamun Aleyküm Aktif Bir İnstagram Kullanıcısıyım Önceden Günde 200'e Yakın İstek Atardım
Arada Engel Atardı Oda 1-2 Saatlik Fakat Son Zamanlarda İnstagram'da
Örnek Yeni Bir Hesap Actınız Ve Takipci Kasıcaksınız Mesela Ahmetin Resminini Beğenenleri Takip Edip Kasıcaksınız Dİyelim. Fakat İstek Atarken 10-20 Den Sonra Yollamamaya Başlıyor
Şimdi Sen Engell Yemişsin Diyicekler Vardir Yeni Hesap Acip Denedim Yine Ayni
Ozaman Programda Sıkıtnı Var Derseniz Silip Yükledim Telefonum İOS Ve Farklı Telefondan Denedim Her İki Hesaptada Olay Aynı Ve Bu Konuyu Yaşıyan Diğer Arkdaşlarımda Var
Acaba İnstagram Flood Olayı İcin Bir Önlemi Aldı ?
Saten İnstagram Diğer Sosyal Medya Aracları Gibi Olmadığı İcin Tutuldu
Mesela Facebook Gibi 1-2 Şikayete Kapatmadığı İcin Daha
Özgür Ve Basit Arayüzlü Olduğu İcin Ama
Bu Olay Böyle Devam Ederse :D Silerim Uygulamayı

Son düzenleme:

cerbug45

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
425
1
Kanada
Yeni hesap actim bota attim 4K kisiyi takip etmis ve engel yedim. 1 gun sonra falan gecer heralde. Ama 1.5K geri donus sagladim. Bende O sorun pek yok gibi galiba.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Şöyle bir durum var;

Flood engeli

0 takipçin var 20 takip ettiğin var

10 takipçin olduğu zaman 20+ takip edebiliyorsun

bu instagram tarafından hesaplar flood yapamasın ve kapanmasın diye aldığı önlemdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.